Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Partner sekcie

EPICOM.sk EPICOM.sk
www.epicom.sk84% (Perfektný)6 recenzií

bezdrôtový, cez hlavu (náhlavné), uzavreté, univerzálne, 3,5 mm Jack, Slúchadlá s ovládaním hlasitosti

Spojením overenej kvality zvuku s klasickým elegantným designom a tými najmodernejšími technológiami vznikol dokonalý nástroj prinášajúci pôžitok z hudby.

Uložiť na porovnanie

93% (Perfektný)2 recenzie

bezdrôtový, do uší, štuple, športové, USB, Slúchadlá s ovládaním hlasitosti

Tieto slúchadlá s ľahkou bezdrôtovou vodoodolnou konštrukciou sú určené predovšetkým pre športovcov. Sprostredkujú kvalitný hudobný zážitok bez akýchkoľvek obmedzení.

Uložiť na porovnanie

100% (Perfektný)2 recenzie

bezdrôtový, do uší, štuple, športové, USB, Slúchadlá s ovládaním hlasitosti

Fantastický zvuk vašej obľúbenej hudby aj počas športových aktivít. S týmito bezdrôtovými slúchadlami sa môžete voľne pohybovať a zároveň plnia úlohu osobného trénera.

Uložiť na porovnanie

90% (Perfektný)4 recenzie

bezdrôtový, cez hlavu (náhlavné), uzavreté, 120 cm, micro USB, Slúchadlá pre iPhone

Moderné, bezdrôtové a mimoriadne pohodlné Bluetooth slúchadlá vynikajú množstvom praktických funkcií. Vychutnajte si hodiny vašej obľúbenej hudby bez prítomnosti rušivých káblov.

Uložiť na porovnanie

bezdrôtový, do uší, štuple, Slúchadlá s ovládaním hlasitosti

Jednoduché, bezdrôtové a kompaktné slúchadlá s mikrofónom sú ideálne pre aktívnych cestovateľov, športovcov a študentov. Ponúkajú dlhú výdrž na počúvanie hudby i prijímanie hovorov

Uložiť na porovnanie

BML E-series E3

94% (Perfektný)11 recenzií

bezdrôtový, do uší, štuple, univerzálne, USB, Slúchadlá pre iPhone

Tieto pohodlné bezdrôtové slúchadlá oceníte najmä pri cestovaní, čakaní v rade alebo športovej aktivite. Ponúkajú brilantný zvuk, moderný design a praktické handsfree.

Uložiť na porovnanie

1 - 6 z 6 produktov

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Sluchátka