Creative SoundBlaster JAM

plné

• , zakúpené v INGRAM

• Sound Blaster
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

Jedny slúchadlá už doma máme, pretože som s nimi veľmi spokojná, druhé som objednala zase tejto značky, takže tento výrobok môžem iba odporúčať.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• spokojnosť

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

Štýlová bezdrôtová slúchadlá sú určené pre telefónne, hovory a počúvanie hudby. Slúchadlá majú skvelé polstrovanie a nastaviteľný hlasový most ktorý vám zaistí vysoké zvukové výkony aj v rušnom prostredí mesta.

Slúchadlá CREATIVE ponúka čistý zvuk, bohaté basy a sú kompatibilné s telefónov a tabletov a MP3 prehrávačov. Slúchadlá majú tiež vstavaný mikrofón pre hands-free volanie. Možno pripojiť aj pomocou odnímateľného 3,5 mm audio kábla.

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• zvuk (5)
  • batéria (2)
  • hmotnosť (2)
  • cena (1)
  • pohodlné nosenie (1)
  • ovládanie (1)
  • pomer cena/výkon (1)
  • izolácia hluku z okolia (1)
    • lehké
    • pohodlné
    • na konference přes MS TEAMS nebo SKYPE jak dělané
    • výdrž celý den (8-10 hodin)
    • dostačující i k TV
    • solidní kvalita mikrofonu (jako Hands Free) k mobilu jsou příjemné
    • stiskem tlačítka se zvedne nebo ukončí hovor na mobilu
    • Doporučené i testu časopisu Computer
    • Micro USB nabíjení (USB-C by bylo lepší)
    • nemají MS TEAM certifikace (tlačítkem nejde např. ztlumit mikrofon)
    • cena byla v minulosti ještě lepší, ale pořád je to dobrá koupě
    • nejdou složit

Jestli hledáte lehká sluchátka na cally přes notebook nebo telefonování s volnýma rukama tak tyhle jsou uplně v pohodě. Nepotí se v nich uši a jsou lehoučké, na hlavě skoro nejsou cítit. Kvalita mikrofonu je velmi solidní.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Netlaci na usi a dobre sedi
    • Kvalitni zvuk
    • Sparovano na vice zarizenich
    • Mikrofon dobre snima, tedy idealni reseni pro Teams nebo Skype
    • Moznost dokoupit nahradi nausniky
    • Je mozne vnimat zvuk z okoli a tedy s nimi lze telefonovat, jelikoz se clovek slysi
    • Nausniky se nedaji sklapet - ale to jsem vedel

Jsem spokojen. Idealni reseni na konferenceni hovory na PC.

• , zakúpené v INGRAM

• Sound Blaster
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• spokojnosť
    • Super zvuk
    • Bezdrátové
    • Klasický design
    • Vestavěný mikrofon
    • Možnost připojit USB kabelem
    • Nejsou skládací
    • Při vyšší hlasitosti, okolí slyší co posloucháte

Skvělá bezdrátová bluetooth sluchátka staršího designu, který mi vyhovuje, nevypadáte jako mimozemšťan, jsou malá. Nabíjení i poslech přes micro USB konektor.

• za tu cenu LUXUS
    • větrají uši, mám celý den
    • lehké, přijemné na nošení
    • Chybí mi moc moc moc mutovací tlačítko na mikrofon

Zkoušel jsem si u jednoho známého sluchátka za 7000Kč nějaký nejlepší s aktivním rušením zvuku. Po pár vteřinách jsem je sundal a nechápu v čem je význam se odstřihnout od okolí. To by mě jeblo. Já potřebuju slyšet co se děje kolem mě. Taky potřebuju v nich chodit celej den a nechci aby se mi potily uši. Proto jsem nechtěl zavřený. Ani nemám rád špunty v uchu a nesnášim takovýty pacičky. Tyhle sluchátka za tu cenu se mi zdají jako luxusní kombinace. Chodím v tom celej den, jsou příjemný. Není tam koženka která by za rok opadala. Tak uvidím snad ten molitan, kterej je příjemnej, vydrží. Nic tam nechrastí. Zvuk je super. Jedině to mutovací tlačítko mi tam chybí. Není nad to mít přesnou kontrolu když visíte na konf callu třeba. Já vim dá se to někde ovládat přes počítač ale to je napikaču. Mechanický tlačítko je mechanický tlačítko.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Sluchátka jsem si vybral na základě testu v časopise Computer amjsem s nimi velmi spokojen.

• , prevzaté z Heureka.cz

Kvalita vs. cena nema chybu. Zakoupeno pro deti, aby nerusili okoli sledovanim pohadek na tabletech v aute. Sluzbu plni ... slysim i motor auta :-)

• Za tú cenu veľmi dobrá kúpa

Super zvuk a kvalitné basy, odporúčam.