Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha

• ZVUK JE PERFEKTNY
    • Cena/výkon
    • Pre niekeho mozno zlozitejsi software
    • Plastovy mostík!

Mám už druhé Alphy a som s nimi maximalne spokojny, vyborny zvuk v hrach (csgo) a o filmoch ani nehorovim ked si nastavite 7.1 . Na starych sa mi zlomil plastovy mostik co je najvacia slabina tychto sluchadiel. So softwarom so bojoval 1.5 hodiny pokial som nenasiel optimalne nastavenie EQ a SBX.
    Odporucam vsetkym ktory nechcu vyhodit 50€ za sluchadla ;)

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
100 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

Slúchadlá s mikrofónom Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha:S náhlavnou herné súpravou Dual Mode Sound Blaster Tactic3D Alpha okúste na vlastnej koži vrchol vývoja priestorového herného zvuku. Akusticky optimalizované 40mm meniče v spojení s technológiou THX TruStudio Pre mení bežný zvuk v akustický zážitok, aký bežne zažijete len v kine. Softvér pre ovládanie cez dotykovú obrazovku a funkcie Tactic Profiles umožňujú ukladať a zdieľať obľúbená nastavenia vrátane nastavenia technológia THX TruStudio Pro Surround. Pôsobivý priestorový zvuk zo slúchadiel dopĺňa technológia VoiceFX, ktorá umožňuje upravovať hlas digitálnymi efektmi. Slúchadlá je možné pripojiť pomocou štandardných konektorov minijack, alebo pomocou adaptéra Dual Mode. Adaptér sa pripája do portu USB v počítači (PC alebo Mac) a umožňuje plne využiť všetky funkcie technológie THX TruStudio Pro.Zvuk vytvorený technológiou THX TruStudio Pro Surround vás vtiahne do hry. Počujete zvuky zo všetkých strán. Skutočne PLNE trojrozmerný akustický zážitok a ohromujúce priestorové efekty dokáže sprostredkovať iba technológia THX TruStudio Pro Surround. Technológia Live! Touch umožňuje ovládanie pomocou dotykovej obrazovky v systéme

3zákazníci neodporúčajú produkt

• super zvuk, odpojiteľný mikrofón, plochý kábel, USB redukcia, veľmi ľahké a pohodlné

Ľudia čo píšu niečo v znení "sú krehké" by sa skôr mali naučiť zaobchádzať s vecami !

• , zakúpené v BONUSKO

• externá zvuková karta
    • po dobrom nastavení super zvuk
    • priestorový zvuk pri nastavení zvukovej karty ocenia hráči PC akčných hier
    • zatiaľ nič

odporúčam
    pomer cena/výkon - super produkt

• Veľmi pohodlne sedia na ušiach
    • Super zvuk
    • Jednoduchý software
    • Externá zvuková karta
    • Takmer nezamotateľný kábel
    • Po roku sa zlomil plastový mostík na ľavej strane.
    • Kábel vo vnútri je príliš jemný na spájkovanie v prípade roztrhnutia, ale je dostatočne pevný na to aby ku roztrhnutiu nedošlo.

Pokiaľ s nimi budete zaobchádzať ako z motýlimi krídlami, nič sa im nestane. Z hlavy ich skladajte opatrne, oboma rukami a nenamáhajte plasty.

Osobne som si ich obľúbil a keď sa zlomil ten mostík, bolo mi ich dosť ľúto.
    Znova by som si ich však nakúpil, len kôli tejto nepríjenej skúsenosti. Ale ak ste typ človeka čo narába so slúchatkami ako s keramikou, a nikdy nechytíte slúchatká len jednou rukou za jedno sluchadlo, tak len veselo do toho :D. So zvukom som bol nad mieru spokojný.

Rozhodne si neberte slúchadlá na cesty do vlaku a podobne. Nemuseli by to prežiť.

Osporúčam vždy mať zapojené slúchadlá do priloženej zvukovej karty (nie internej v PC). Aby sa predišlo nehodám pri ktorých je riziko odtrhnutia kábla, alebo deformácie banániku. Ak je zapojený v externej zvukovej karte, pri zakopnutí o kábel sa banánik len vysunie a kábel by sa nemal porušiť ( je na to dostatočne pevný )

Jednu hviezdičku som zrazil za slabú konštrukciu mostíka.

• Perfektný zvuk
    • Vôbec netlačia
    • Kvôli mojej grambľavosti odišiel mikrofón ale to je samozrejme moja chyba

Veľmi kvalitné slúchatká za prijateľnú cenu. Určite by som odporučil každému známemu kto chce nové slúchatká.

• , zakúpené v Qcomp

• ZVUK JE PERFEKTNY
    • Cena/výkon
    • Pre niekeho mozno zlozitejsi software
    • Plastovy mostík!

Odporucam vsetkym ktory nechcu vyhodit 50€ za sluchadla ;)

• Dobrý zvuk
    • Kazivé, po reklamácii vrátene peniaze-neopravidelné

Reklamovaný USB. Občasné vypadávanie zvuku.

• kvalitny zvuk
    • spracovanie sluchadiel
    • zvukova karta cez usb
    • mam ich krato ale myslim ze za tu cenu su velmi dobre

• dobry zvuk
    • nie moc pohodlne po dlhsej dobe tlacia
    • kazive

po roku odislo lave sluchatko, reklamacia, vratenie penazi, kupa tactic 3D sigma, ktore hraju este o nieco lepsie a zatial funguju

• Kvalitny zvuk
    • Dobre basy
    • Dobra cena
    • Moznost vypnutia mic.
    • Ovladaci software
    • Podpora nastaveni viacerych pouzivatelov
    • Ani po dlhsom noseni netlacia
    • Pomer cena/výkon
    • Dobry zvuk v hrach
    • Idealne na telefonovanie
    • Pomerne tenký kábel (snaď sa nepoškodí časom...)

Dlho som sa rozhodoval, ktoré sluchátka si vybrať, ale tieto sú naozaj dobré. V tejto cene asi lepšie sluchátka nezoženiete, zvuk je krásny, čistý. Izolácia od okolia je dobrá. Taktiež na basy si nemôžem sťažovať. V balení je aj externá zvuková karta THX. Nájsť k nej software nieje jednoduché, ale kto vie pracovať na internete tak to nájdete. Hudba hraje krásne čisto. Určite doporučujem. Materiál niak moc nerozoberám, ale konštrukcia mi príde pomerne pevná. Takže pokiaľ máte radi dobrú hudbu a priestorový zvuk v hrách rozhodne doporučujem. Rozhodne dobrá kúpa, pokiaľ hľadáte dobré slúchatka tak tieto sú vo svojej cene naozaj špička.