Recenzie Creative Outlier Sports

Overené recenzie Creative Outlier Sports

www.techvia.sk

Pridané: 24. augusta 2018

Recenzia : Slúchadlá Creative Outlier Sports – Jednoduché, no kvalitné športové slúchadlá - techvia.sk

Slúchadlá sú naozaj dobré a nemáme im čo vyčítať. Niekomu možno nebude vyhovovať pozícia ovládacieho centra, no my sme boli so slúchadlami nadmieru spokojní. Je len na vás, akú farbu si zvolíte

Celá recenzia na www.techvia.sk

Overený zákazník EDIS

Ján

Pridané: 16. mája 2018

Zakúpený v EDIS

• športový typ slúchadiel, kvalita zvuku

Overený zákazník MUZIKER.sk

Pridané: 12. marca 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Luxusne zabalené slúchadlá so všetkým, čo potrebujem
  • Nedá sa dostatočne zdôrazniť, že slúchadlá treba používať so správnou veľkosťou štupla - prv som si myslel že majú hrozný zvuk. Po vyskúšaní inej veľkosti štuplov je to už v poriadku.

Overený zákazník MUZIKER.sk

Pridané: 11. marca 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• dobre drží v ušiach, výborne spolupracuje so smartfónom ,dlho vydrží batéria, dobre odhlučnený okolitý hluk, dobre sa nosí nevypadáva s uší.

Michal 30041989

Pridané: 5. marca 2018

Slúchatka Creative Outlier Sports Bluetooth Headphones:
- perfektná výdrž batérie(10-11 hodín pri priemernej hlasitosti)
- rýchle nabitie(cca 2 hodiny) = takže v tech. popise ani pri 1 z uvedeného nejako zvlášť nezvádzajú
- odolnosť: X krát som už slúchadlá natiahol(omylom) na hranicu pretrhnutia a stále bez problémov hrajú, raz mi dokonca v robote padlo 1 slúchadlo na niekoľko sekúnd do kávy, funguje napriek tomu bez problémov ďalej

Nevýhody:
- po asi 2 mesiacoch, som stratil 1 "štupel" = teda silikónový nadstavec, ktorý pokrýva reproduktor, ale je to Ok, keďže v balení sú ďalšie 2 páry v inej veľkosti, neviem, či sa dá pôvodná veľkosť silikónových "štuplov" dokúpiť....
- v zime sa mi občas kábel, ktorý spája obe slúúchadlá zachytáva na krku do šálu, počas inej ročnej sezóny, žiadny podobný problém nie je.

Celkovo: zatiaľ tie najkvalitnejšie slúchadlá, aké som kedy kúpil. Som zvedavý, do akej miery poklesne výdrž batérie po povedzme 2-3 rokoch, ale teraz je to fakt pecka. Môžem len doporučiť.

Overený zákazník www.lacnenotebooky.eu

• Super aj v MHD aj na behanie
  • Trosku slabšie basy

Pridané: 30. júla 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Za tú cenu veľmi slušný zvuk
  • Kvalitné vyhotovenie
  • Výdrž batérie výborne na šport, dobre držia v uchu
  • Asi nič podstatné

Veľmi dobre sluchátka na šport v pomerne cena výkon.

Overený zákazník ProGamingShop.sk

Pridané: 26. júla 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

Sluchadla som si kupil hlavne na sportovanie. Jediny problem je, ze niekedy vypadava zvuk. Nerozumiem preco ked je rozdiel medzi tel. a sluchadlami max 1m. Urcite ich odporucam na cvicenie. Vydrz baterie suhlasi s popisom.

Pridané: 13. júla 2017

• Výdrž batérie

Overený zákazník Agem Computers s.r.o.

rumcajz

Pridané: 18. júna 2017

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Kvalitné preverenie, primerane dobrý zvuk
  • Zatiaľ nič

Výborný produkt za dobrú cenu

techbox.dennikn.sk

Pridané: 20. marca 2017

Creative Outlier Sports - športové slúchadlá za prijateľnú cenu | TECHBOX.sk

Creative Outlier Sports sú kvalitné bezdrôtové slúchadlá za prijateľnú cenu, ktorá prudko podliezla aj konkurenciu. Ak hľadáte kvalitné slúchadlá na šport, ktoré nebudú drahé, ponúknu relatívne kvalitný zvuk a hlavne dlhú výdrž a kompaktnosť, potom sú tie od Creative práve pre vás.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

techvia.sk

Pridané: 13. marca 2017

Slúchadlá Creative Outlier Sports – Na každom kroku s vami | techvia.sk

Slúchadlá jednoznačne odporúčam, oplatí sa zainvestovať, oni vám to vrátia napr. v podobe chrumkavej postavy.

Celá recenzia na techvia.sk

www.gamesite.sk

Pridané: 17. januára 2017

Creative Outlier Sports - Recenzia

Creative Outlier Sports slúchadlá sú skvelým spoločníkom pre každého, kto chce mať počas športovania svoju obľúbenú hudbu v ušiach, no nechce sa nechať obmedzovať káblami, ktoré môžu pri prudkých pohyboch spôsobovať problémy. S hmotnosťou iba 15g, dlhou výdržou batérie, prijateľnou cenou, kvalitným zvukom a odolnosťou voči potu sú tou správnou voľbou pre každého športového a hudobného nadšenca.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

JBL Reflect Mini BT