Creative EP-660

3,5 mm Jack

• už som slpchatká raz mala a kúpila som si ich znova
    • štuple mi maximálne vyhovujú, a toto su zatial najlepšie aké som našla
    • využívam najmenšiu násadku, zatial najlepšie s najpohodlnejšou nasadkou
    • obrovské plus: toto su jedine sluchatka ake som mala v ktorych s mi nezamotáva kábel!!! neviem ako to robia, lebo su uplne rovnake ako všetky ostatné, ale tieto sa mi nezamotávajú
    • môj prvý tento produkt sa po intenzívnom používaní roztrhol kábel a 1 slúchatko presalo ísť

napriek tomu že sa mi už raz tieto sluchatka pokazili, su pre moje uši najlepšie ake som našla zatial a preto ich mám už druhý krát a som spokojná

• Hutné basy

• Na danú cenu výborný zvuk
    • Kompaktné
    • Materiálové spracovanie
    • Nie je celočierne farebné prevedenie :(

Znejú slušne, sú ľahké a skladné.
    Na fyzickom spracovaní oceňujem hlavne pevnú mriežku medzi vnútornosťami a uchom, nešpinia sa, ako by sa špinili slúchadlá s penovým predelením vonkajšku a vnútorností.

Káble do samotných slúchadiel nie sú spevnené, ale pri bežnom (rozumej nie neopatrnom) zachádzaní to nie je problém.

Konštrukcia
do uší
Citlivosť
106 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

Slúchadlá Creative EP-660 biele:Prenosné slúchadlá Creative EP-660 dokonale tlmí okolitý hluk ak tomu ponúka vynikajúcu prednes.Ich jedinečne nastavené akustické komory obstarajú v spolupráci s výkonnými neodymovými meničmi hlboké basy z akýchkoľvek prenosných prehrávačov.Reprodukcia je zároveň dokonale spojitá od najhlbších frekvencií, cez silné stredy až ku krištáľovo čistým výškam.Pohodlné usadenie do uší potom obstarávajú mäkké silikónové nadstavce v niekoľkých veľkostiach.

Parametre a špecifikácie:

• Dĺžka kábla: 1,2 m
  • Konektor: 3,5 mm, pozlátený

Prevedenie:

• Farba: biela
  • Určenie: intra-aurálne (do uší)
  • Hmotnosť: 9 g

Obsah balenia:

Creative EP-660 3 páry silikónových nástavcov (S, M, L)

• + Kvalita a design
    • + Overená kvalita
    • + Dobrá cena
    • + Kvalitný zvuk žiaden šum a veľmi kvalitné bassy
    • - Nič

Tieto slúchadlá som si kúpil z dobrej skúsenosti s touto značkou pre týmito slúchadlami som mal tiež túto značku ale straší model,ktorý bol tiež veľmi kvalitný a v štupľových slúchadlách do 20€ nemajú konkurenciu majú kvalitný čistý zvuk s hlbokými bassamy. Predošlý model my vydržal cca 5r tak uvidíme koľko tieto. Nezamotávajú sa ako väčšina iných slúchadiel. Určite odporúčam všetkým,ktorý chcú kvalitný zvuk za málo peňazí.

• už som slpchatká raz mala a kúpila som si ich znova

• Dobré stredy i výšky
    • Ukáže, ako nekvalitný formát MP3 je

Vrelo odporúčam

• dizajn
    • zvuk (šumia až to bolí)

Tieto sluchátka som si kúpil z alzy. Zaujal ma na nich hlavne dizajn a doteraz výborné skúsenosti so značkou creative. V minulosti som používal podobné sluchátka a veľmi som si ich obľúbil. Naproti tomu, tieto sluchátka vo mne zanechali veľmi zlý dojem a preto s touto značkou zaručene končím. Vo vyšších polohách doslova šumeli, až nepríjemne bolestivo rezonovali v ušiach. Prejavovalo sa to hlavne pri zvukoch bycích nástrojov, kde by mali byť frekvencie príjemné, gradujúce refrén alebo hlavnú časť piesne, nastávalo len nepríjemné šumenie. Myslel som, že je to len chyba kusu, ale pri výmene zariadenia sa prejavila tá istá chyba. Sluchátka som skúšal na viacerých prehrávačoch. Miesto nich som si zakúpil sluchátka koss KE29i čo nie je žiadna sláva ale omnoho lepšie ako tieto šumítka.

• Na danú cenu výborný zvuk
    • Kompaktné
    • Materiálové spracovanie
    • Nie je celočierne farebné prevedenie :(

Znejú slušne, sú ľahké a skladné.

• -super bass
    • -super zvuk
    • -celkova hlasitost
    • -lahke a skvelo drzia v usiach
    • -skvele odhlucnenie od okolia
    • -nizsia kvalita kabla ktory sa zamotava

su to moje 3tie kupovane sluchadla..a ako sa vravi,do tretice to najlepsie.kamarat ma sennhaiser CX200.porovnavali sme zvuk cez Mp3player cez jeho a moje sluchadla.obaja sme sa zhodli,ze zvuk je takpovediac porovnatelny.odporucam zvolit tuto znacku.nakolko som sennhaiser CX200 mal aj ja a nemam dobre skusenosti.po kratkej snad 2 mesacnej dobe mi odisiel lavy reprak a na forach som sa docital,ze niesom jediny,ktoremu sa tato vada stala.cena Creative EP-660 je ovela ovela nizsia a pri kombinacii HTC s podporou a zapnutim Beatsaudio,predbehne vykonnoste ovela drahsie sluchadla.ODPORUCAM.

• Basy
    • Výšky
    • Stredy
    • Dizajn
    • Cena/výkon
    • Káblik...

Rozhodol som sa pre nich kvôli značke... sú to už moje 3 slúchatka od Creative (roztrhol sa káblik :D) a som stále viac a viac spokojný. Je trochu tenčí káblik čiže musíte byť opatrný. Zvuk je úplne čistý skvelé výšky a stredy a ešte lepšie bassy. Som s nimi veľmi veľmi spokojny.

Určite odporúčam. :)

• Design
    • Výborné tesnenie
    • Nízka Hmotnost
    • 3 páry špuntov

Sluchadla Creative EP-660 vás dostanu.Majú moderný Design Super Zvuk.Kvalitné Basy stredy aj výšky.Pozlátený Jack a hlavne výborne tlmia zvuk a sedia v ušiach.Majú nízku hmotnost takže ich v uchu ani necitite :D.Jedína nevyhoda je kábel.Dost sa zamotáva a bojim sa že sa poškodí no zatial drží takže v pohode.A za tú cenu som s nimi velmi spokojný.Oplatí sa takže DOPORUCUJEM.