Choetech BH-T09

Sportové slúchadlá TWS Choetech Solar (čierne) S týmito športovými slúchadlami Choetech Solar si môžete vychutnať absolútny komfort pri počúvaní svojich obľúbených skladieb...
38,8 €
Doprava 6,99 €,Info v obchode
Doporučená ponuka BB-Shop

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Info v obchode6,99 €33 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Sportové slúchadlá TWS Choetech Solar (čierne) S týmito športovými slúchadlami Choetech Solar si môžete vychutnať absolútny komfort pri počúvaní svojich obľúbených skladieb...

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
do uší
Citlivosť
92 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
do uší
Citlivosť
92 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Popis produktu

Sportové slúchadlá TWS Choetech Solar (čierne)

S týmito športovými slúchadlami Choetech Solar si môžete vychutnať absolútny komfort pri počúvaní svojich obľúbených skladieb. Majú výkonnú batériu, ktorá umožňuje až 5 hodín nepretržitého používania. Podporujú Bluetooth verziu 5.0, ktorá zabezpečuje spoľahlivé a stabilné pripojenie až do vzdialenosti 15 metrov. Podporujú protokoly HFP a HSP, takže môžete telefonovať bez toho, aby ste museli vytiahnuť smartfón z vrecka. Produkt má ergonomický dizajn a poskytuje dlhodobý komfort.  

Silný výkon

Teraz si môžete užívať úplnú slobodu pri používaní slúchadiel! Pracujú bezdrôtovo pomocou pripojenia Bluetooth verzie 5.0. To znamená, že získate stabilný prenos bez rušenia až do vzdialenosti 15 metrov! Odstup zvuku od hluku je približne 95 dB, čo znamená čistý zvuk vo výnimočnej kvalite. Keď jedno slúchadlo vyberiete z ucha, môžete pokračovať v počúvaní hudby.  

Voľné hovory

Slúchadlá využívajú digitálny mikrofón so citlivosťou 38 dB a podporujú protokoly pre bezplatné telefonické hovory. Nemusíte držať smartfón, aby vás volajúci jasne počul. Užite si úplnú slobodu so slúchadlami Choetech Solar sports.  

Pohodlné nabíjanie

Jedno nabitie zaručuje približne 5 hodín hudobného zážitku. Za zmienku stojí solárny panel, ktorý je vybavený nabíjacím puzdrom - s jeho pomocou môžete predĺžiť dobu počúvania až na 35 hodín. Puzdro môžete nabíjať pomocou USB-C kábla alebo vystavením slnečnému svetlu. Informácie o stave batérie vám poskytnú LED indikátory.  

Prílohy

  • Nabíjacie puzdro so solárnym panelom x 1
  • Slúchadlá x 1

Špecifikácie: V balení nájdete všetky potrebné informácie o nabíjacom zariadení:

Výrobca:

Choetech

Model

BH-T09

Verzia Bluetooth 5.0

Frekvencia Bluetooth 2,402 - 2,480 GHz

Rozsah pripojenia =95 dB

Typ batérie

Lítiová s kapacitou 40 mAh/ 3,7 V

Kapacita puzdra 300 mAh

Mikrofón

Digitálny silikónový mikrofón 38 dB

Doba nabíjania

Slúchadlá 1,5 h; puzdro približne 2 h

Doba prevádzky približne 4-5 h

Podporované protokoly

A2DP, AVRCP, SPPP, HFP, HSP

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.