Canyon CNS-CBTHS2

uzavreté

• , zakúpené v playshop.sk

• kvalita a cena super

• Prekvapivo dobrý zvuk vzhľadom k cene
    • Frekvečný rozsah: Basy sa strácajú pod až 25 Hz. Zvuk nie je kelímkový. Basy sú vyrovnané nie zadunené. Tým pádom pri niektorých nahrávkach je to treba poupraviť (ekvalizér alebo niečo lepšie). Stredy sú hladké nezatlmené. Na výškach rozsah normálny, pri súzvukoch trocha zkreslenie hlavne cez BT. Ale veď to nie sú HiFi za viac stoviek.
    • Ako náhlavná súprava cez BT je aj počuť cez mikrofón, treba rozprávať hlasnejšie. Dosah v paneláku z obývačky cez kuchyňu do chodby, v ďalšej miestnosti už začínajú blbnúť. Skúšal som ako slúchadlá.
    • Sú celkom príjemné, prevedenie na uši, v kuse som ich mal tak 2 hodiny, dalo sa to, necítil som sa nepríjemne. Konečne mi nezavadzajú dlhé drôty pri PC. Zapnem ich do 5s aj s klikaním.
    • Ako náhlavná súprava mikrofón aj slúchadlá používa 8 KHz vzorkovanie takže nad 2 KHz je pokles a nad 4 už nie je nič.
    • Mikrofón má automatické stichovanie pod 30 - 40 db. Niekedy to môže byť výhoda, ale znie to neprirodzene. Väčšina BT Headsetov nie je počuť cez mikrofón (mikrofón slúži na potlačenie okolitých ruchov). Až na výnimky, ale nad 200. Preto som si vybral tieto. Takže dajú sa použiť na videokonferenciu ak nechcete stále sedieť na mieste
    • Neskúšal som prevádzku so smartfónom. Tam by sa mali dať prepínať krátkym stlačením tlačidla medzi Headphones a Headset. Na PC win 10 je to omnoho zložitejšie. Robím to na 4 kliky, ale to celé napíšem ako návod nastavenia a používania. Týka sa to asi väčšiny BT slúchadiel. Mirkosoft na to asi zabudol. w.manualy-navody.cz tam to skúsim napísať a poslať. Keby na to bol obslužný program...
    • Plastová konštrukcia, treba dávať pozor.
    • Tých 6 hodín výdrže pre občasné použitie mi stačí. Nabitie tak 1,5h. No neni to 70 h výdrže.

Konštrukcia
Konektor
3,3 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

bezdrôtové slúchadlá • pamäťová pena • vyvážený zvuk bez šumu • impedancia 32 ohmov • citlivosť 100–106 dB • frekvencia 20 až 20 000 Hz • 3,5 mm jack konektor (odnímateľný kábel) • integrovaný mikrofón s ovládaním hlasitosti • Bluetooth 4.2 • výdrž batérie 6 hodín

• , zakúpené v playshop.sk

• kvalita a cena super

• Prekvapivo dobrý zvuk vzhľadom k cene
    • Plastová konštrukcia, treba dávať pozor.
  • , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
    • Dobrá kvalita zvuku v celom frekvenčnom rozsahu, Podpora súčasného pripojenia k dvom zariadeniam (telefón a počítač).
    • Pomerne hlasný zvuk pri pripájaní - pred pripojením k zdrojom zvuku sa neodporúča mať slúchadlá na ušiach.

Hodnota za peniaze.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
    • Pre svoje pohodlie uprednostňujem bezdrôtové zariadenia.
    • V tejto fáze nie sú žiadne nevýhody, všetko je dobré ako cena a ako produkt.

Nikde som ho za túto cenu nenašiel.