Canyon CNA-BTHS02

Konštrukcia
    cez hlavu (náhlavné)
    Konektor
    3,5 mm Jack

Bluetooth Headset - slúchadlá s mikrofónom umožňujú bezdrôtovú komunikáciu a výrazne tak zjednodušia Váš život a zvýšia pohodlie.

Už nikdy viac zamotané káble a plné ruky keď telefonujete, alebo komunikujete cez Skype.

Headset má neviditeľný mikrofón, vďaka čomu je ich dizajn elegantný a štýlový.

Tapacírované ušné mušle zase úplne mäkko a pohodlne dosadnú na uši

Tento model ponúka kryštalicky čistý zvuk s dynamickými basmi, takže si môžete vychutnať Vašu obľúbenú hudbu.

Výdrž na batérie je cca 8 hod a dosah cca do 10m.

Nabíjateľné batérie sú súčasťou balenia.

Ideálne na použitie s iPhone, ostatnými smartfónmi a mobilnými prístrojmi.

Farba: biela

• Ja somich pred nedávnom kúpil za polovičnú cenu,ale aj za túto by som nevàhal.VYNIKAJÚCE,NEVÁHAJTE MÁM EŠTE JEDNY ZA40.- €, ale už používam len tieto babské,ružové.No mne to nevadí,funkcie,ovládanie a výdrž na ""plné pecky " 8 hodín je reàlna.Som nadmieru spokojný.
      • Pokiaľ niekomu vadí ružová farba,na nič iného som po mesiaci používania nenarazil.

Pred časom som napísal,že nie je možné nastaviť rozteč slúchadiel.Nie je to pravda,dnes som zistil že spojnica slúchadiel sa dá cca 2 - 3 cm zasúvať a vysúvať do PRAVÉHO SLÚCHADLA , a tým si rozteč upravím na svoj rozmer.Som z toho nadšený,naozaj im nič nechýba.NEVYHADZUJTE ZBYTOČNE PENIAZE ZA DRAHÉ,ŤAŽKÉ A VEĽKÉ .

• Dobový dizajn
      • Bluetooth
      • Mikrofón
      • Výborný zvuk (pomer cena výkon)
      • Úžasná cena za tak kvalitný produkt
      • Mne osobne nič nevadí.niektorým môže vadiť že sa nedá nastaviť veľkosť, ale na to je určený inÝ model.
      • Slabší mikrofón

Slúchadlá skvele sedia na hlave, zvuk je úžasný, možnosť používať ako handsfree.rýchle parovanie zariadenia.pomerne dlhá výdrž batérie. Kúpu týchto sluchadiel vôbec neľutujem, sú proste úžasné.kupoval som v kamennom obchode, kde stáli o 15€ viac. v zahraničných obchodoch stroja ešte viac. Ak uvažujete o kúpe bezdrôtových slúchadiel tak neváhajte a kúpte si tieto, určite neoľutujete.