Buxton BHP 6020

BUXTON slúchadlá black BHP 6020 Charakteristika BUXTON slúchadlá black BHP 6020: Vynikajúce slúchadlá pre výraznú osobnosť. Slúchadlá pre všetkých, ktorí požadujú zvuk a...
Doprava 2,99 €,Info v obchode

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

• v tejto cenovej kategórii super zvuk (v porovnaní s inými značkami)
    • super balenie - v balení je púzdro na odloženie, náhradné štuple, náhradný kábel

Odporúčam, mala som aj starší model slúchadiel tejto značky a bola som spokojná - značka nesklamala ani tento krát.

Konštrukcia
Typ slúchadiel
štuple

BUXTON slúchadlá black BHP 6020

Charakteristika BUXTON slúchadlá black BHP 6020:

Vynikajúce slúchadlá pre výraznú osobnosť.

Slúchadlá pre všetkých, ktorí požadujú zvuk a štýl bez kompromisov.

Hliníkové puzdrá s veľmi kvalitnými meničmi s veľkým priemerom zaručujú vyvážený zvuk a bohaté basy.

Vymeniteľné káble sú vybavené pozlátenými konektormi pre prenos signálu bez strát.

Vyberte si z farebných verzií a nájdite svoj štýl.

V cool balení nájdete druhý kábel, náhradné nadstavce v troch veľkostiach, praktický organizér a puzdro pre bezpečné prenášanie.   10 mm reproduktory

• Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
  • Citlivosť: 94 dB +/-3 dB (at 1 kHz)
  • Impedancia: 31 ohmov
  • Maximálny výkon: 5 mW
  • Dĺžka kábla: 1,2 m +/-3 cm
  • Konektor: 3,5 mm jack, pozlátený
  • Farba: čierna

• Kvalita zvuku je naozaj na skvelej úrovni
    • zastrené výšky a stredy v prospech bassov ...čo je škoda inak sú super

• v tejto cenovej kategórii super zvuk (v porovnaní s inými značkami)

• Výborné slúchadlá určite odporúčam skvelý zvuk.

• výborný zvuk
    • dobre vybavená krabica
    • možnosť odnímania slúchadiel
    • možná výmena káblov

Veľmi dobre slúchadla,nevymenila by som ich za žiadne iné a určite ani by som si nevybrala inú značku :)
    Používajú sa veľmi dobre a aj tá gumenná krabička na ktorú si tie slúchadla namotávavate je veľmi praktická.
    Nemôžem povedať nič zlé na tieto slúchadla a ani značku mala som ju už viackrát a nikdy som sa nesklamala.
    Spracovanie objednávky bolo rýchle a dodanie bolo menej ako týžden.
    Táto značka je dobrá podľa mňa pre tie osobnosti ktorý chcú mať kvalitný zážitok z hudby a práve tieto slúchadla im to poskytnú.
    Spokojnosť zaručená :)
    Vrele odporúčam.

• Výborný zvuk či už na bass alebo metal muziku
    • VIacero náušníkov
    • Odnímateľné sluchátka z káblu
    • Druhý náhardný kábel v balení
    • Púzdro a tá vec na ktorú si namotáte sluchátka :)
    • Celkovo skvelé spracovanie a dizajn
    • Mne osobne sluchátka trošku režú uši vrúbkami na sluchátkach, no je to dosť individuálne kedže každý ma ináč tvarované uši
    • Síce máte náhradný kábel ale je veľmi tenký a bojím sa či prežije napr. nosenie v zime

Sluchátka su za parádnu cenu a bál som sa ísť do neznámej značky no neľutujem. Vidím len veľké plusy a pomer cena/výkon je skvelý :) určite odporúčam :)