Buxton BHP 2100

cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack

• o niečo horší zvuk - basy ako model spunk

odporučil by som radšej spunk, mám aj ten a je o niečo kvalitnejší a zvuk je lepší

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack

slúchadlá cez hlavu • 40mm meniče s neodymovým magnetom • elegantná chrómovaná ozdoba • skladacia konštrukcia na ľahké prenášanie • frekvenčný rozsah 20-20 000 Hz • dĺžka kábla: 1,2 m Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Kvalitný zvuk (pre bežného poslucháča - film, skype, hry, hudba. Nezažil som, že by mi zvuk z nich vadil)
    • Pohodlné (na ušiach ich cítiť až po asi 4 hodinách sústavného nosenia)
    • Odolné (desiatky až stovky krát trhnutie jacku, zavadenie o stoličku a následný pád zo stola na zem, pravidelne s nimi cestujem zloženými v notebookovej taške,... - a nič. Až po štyroch rokoch takéhoto zachádzania začal povoľovať plast na jednej strane ale stačilo trochu lepidla a držia ako nové)
    • Skladné
    • Kvalitný kábel (nezamotáva sa tak ľahko ak sú napr. slúchadlá hodené v taške, zatiaľ sa po necelých piatich rokoch nezlomil)
    • Asi po 3-4 rokoch sa začala lúpať koženka. Spočiatku to bol estetický problém, no keď zišla dole všade, tak to používaniu vôbec nevadí (horná časť na hlave na dotyk menej pevná, no zatiaľ v tom iný rozdiel nevidím, funkčne ok) a aj to vyzerá v pohode.

Bol to darček, ale aj ja by som ich kúpil znovu. Ale nepotrebujem, lebo zatiaľ po tých rokoch fungujú (a verte, že s nimi niekedy nezaobchádzam jemne).
    Určite pozitívna skúsenosť, neviem či to je len môj kus, ale subjektívne môžem len odporúčať.

Zhrnul by som to asi tak, že za málo peňazí veľa dobrej muziky (nie pre audiofilov), ktorá vám navyše dlho vydrží.

• o niečo horší zvuk - basy ako model spunk

• dobra zvukova nahrada za koss portable
    • nic

vrelo odporucam

• Super zvuk
    • Dobre basy
    • Polohovatelne
    • Nic

Po roku zacala lava nauska vrcat.

• Nízka cena.
    • Pekný výzor.
    • Dobrý zvuk.
    • Dobre držia na ušiach.
    • Troch sú nestabilné.

Odporúčam ich každému čo nechce za sluchátka vyhodiť veľa peňazí.

• nízka cena
    • pekný vzhľad
    • pohodlné náušniky
    • chýba ovládanie pre iPod (za tú cenu som ho ani neočakával)

Sluchátka splnili svoju úlohu na výbornu, pekne a čisto hraju, aj keď, samozrejme, fajnšmejkrov neuspokoja, ale na moje počúvanie môjho iPod-u mi bohato stačia, hrajú skvelo, dokonca sú v nich aj basy (čo preferujem), ale vôbec nezanikajú ani výšky. Osobne ich doporučujem a kúpil by som si ich znova, keby som si mal vyberať znova.