Bowers & Wilkins P5

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
otvorené

• , zakúpené v mzone.sk

• Další fantastická zkušenost s produktem B&W jak po stránce zpracování, tak po stránce funkčnostní.
    • Jednoduché intuitivní ovládání, zvyknul jsem si na něj během poslechu první skladby.
    • Zvuk je, dle mého, dokonalý.
    • Příjemná znělka při zap./vyp. atd.
    • Pěkné pouzdro s vnitřní kapsičkou i na kabely.
    • Náušníky jdou dobře odejmout z magnetického přichycení, zároveň ale velice dobře přiléhají a sedí a při manipulaci se sluchátky má člověk dobrý pocit ze solidního pevného kompletu.

Přecházel jsem po letech ze sluchátek Sennheiser OMX 80 Sport II na B&W P5 Wireless. K výběru mne po zvukové stránce vedlo loňské pořízení B&W Zeppelin Wireless a dále jsem již došel k tomu, že nová sluchátka chci v bezdrátové a on-ear variantě. Oproti původním sluchátkům (což není nic divného) je zvuk naprosto k nesrovnání - Sennheiser odvedli dobrou práci, ale nyní mě připadají, jako jeden z nejlepších stavebních dělníků a štukatérů, který má soutěžit s Michelangelem ve vymalování Sixtinské kaple... První den po obdržení jsem skoro neposlouchal hudbu a jen se kochal designem, nyní už mám něco odposloucháno a sluchátka od basů k výškám hrají božsky, je to nový a návykový pocit slyšet celou hudební formaci přímo v hlavě, tedy všem, kterým vyhovuje tato konstrukce opravdu doporučuji, lepší poslech jsem zatím nezažil. PS: kožené náušníky jsou pohodlné a dobře se přizpůsobí uchu.

• naozaj kvalitné slúchadlá
    • pretože má všade výborné recenzie
    • momentálne najlepšia cena na trhu

spokojnosť...síce ich mám iba deň, ale splňajú to, čo som čakal...za veľa peňazí veľa muziky...

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
otvorené

Špičkové intra aurálne slúchadlá Bowers & Wilkins C5 zaujmú vynikajúcou izoláciou okolitého hluku. Vďaka špeciálnemu mikroporéznému filtru, umiestnenému v kryte slúchadla má použitý reproduktor ideálne akustické podmienky. Výsledkom je veľmi otvorený, prirodzený zvuk, ktorý neunaví ani pri dlhodobom počúvaní. Z kábla je možné v blízkosti slúchadlá vytvoriť slučku, ktorá potom vnútri laloka napomáha pridržiavať slúchadlo v správnej polohe. Navyše sú slúchadlá na svojom Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v mzone.sk

• Zvuk je, dle mého, dokonalý.
    • Příjemná znělka při zap./vyp. atd.
    • Pěkné pouzdro s vnitřní kapsičkou i na kabely.

• naozaj kvalitné slúchadlá
    • pretože má všade výborné recenzie