Bose SoundTrue Ultra In-Ear Android

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

• Kvalitná produkcia hudby.(Veď je to Bose)
    • Pri dotyku káblika s oblečením sa zvuk výrazne prenáša do uší,z čoho som nemilo prekvapený.(Veď je to Bose)

Pre človeka ktorý si sadne a bude počúvať - Super vecička.Pre chodiaceho človeka by som povedal - nič moc,a pre bežca by som produkt asi neodporúčal,aj keď v popise produktu píšu že :Inovatívny kábel v tvare T-joint vás nebude otravovať nepríjemným šušťaním.....Nikoho neodrádzam, je to len môj názor.

Konštrukcia
do uší
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

špeciálnym nadstavcom StayHear Ultra kábel s dizajnom T-joint s trojtlačidlovým ovládaním na kábli

• Kvalitná produkcia hudby.(Veď je to Bose)