BML H-series HW3

káblové
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
Slúchadlá pre iPhone
Slúchadlá s Bluetooth

• Perfektne sluchatka, super zvuk,netlacia, naozaj vybornee a za tu cenu ale daju sa porovnat kludne aj s 50€.
    • Ziadne

• dobry zvuk
  • , zakúpené v BONUSKO

som totálne spokojná so slúchatkami :) super hrajú, sú pohodlné s mäkučkými náušníkmi a veľmi sa mi páčia :)

Konštrukcia
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
Slúchadlá pre iPhone
Slúchadlá s Bluetooth

BML H-series HW3
Uzavreté slúchadlá H-series HW3 od BML kombinujú elegantný vzhľad, vyspelý prednes zvuku a vysoký komfort používania. Ľahké slúchadlá s pevnou konštrukciou a nastaviteľným hlavovým mostom sa prispôsobia každému používateľovi. Pohodlné nosenie a dobrú izoláciu od okolitých ruchov zaisťujú mäkké, bohato polstrované a perforované náušníky.

Zvuk, ktorý vyrazí dych
Kvalitné dynamické meniče s veľkosťou 40 milimetrov a frekvenčným rozsahom 20 - 22 000 Hz zaistia vyvážený zvuk s plnými basami, výraznými stredmi a adekvátnym prednesom výšok. Hudba k meničom putuje pomocou širokého a ľahko ohybného 120 cm audio-kábla s 3,5mm koncovkou.

Pevná konštrukcia a kvalitné materiály
Nech už ste na frekventovanej ulici alebo hľadáte chvíľku kľudu od hlučného pracovného prostredia, uzavreté prevedenie slúchadiel BML poskytne ničím nerušený zážitok z počúvania. Kvalitná konštrukcia so skladacím mechanizmom zaistí maximálnu kompaktnosť pri preprave a bohaté pogumovanie povrchov minimalizuje riziko vzniku škrabancov a nevzhľadných odtlačkov prstov.

Pre každodenné využitie
Prepracovaný skladací mechanizmus umožňuje zloženie slúchadiel do kompaktného tvaru. Mäkké polstrovanie náušníkov netlačí a zároveň eliminuje okolitý ruch. Nastaviteľný a takisto polstrovaný hlavový most zaručuje flexibilitu, vďaka ktorej slúchadlá BML padnú úplne každému.

Poctivý zvuk s veľkým rozsahom
O kvalitný prednes zvuku sa starajú 40 mm dynamické meniče s vysokým rozsahom 20 – 22 000 Hz.

Dlhý prívodový kábel
Slúchadlá sa pripájajú pomocou pogumovaného 120 cm dlhého kábla, ktorý je prekvapivo ohybný a skladný. Kábel je zakončený klasickým 3,5 mm jackom.

Radosť z každého tónu
Vyvážený zvuk s plnými basami, výraznými stredmi a adekvátnym prednesom výšok aj pri vysokej hlasitosti poskytne dobrý zážitok z každého tónu.

Obsah balení

• dobry zvuk
  • , zakúpené v BONUSKO

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• pohodlné
    • kábel je ľahko ohybný, neláme sa
    • ľahké
    • pogumovaný povrch

Strašne sa mi páči ten jednoduchý dizajn. Žiadne zbytočnosti, proste elegantná čierna farba a logo. Zvuk je veľmi kvalitný aj pri basovejšej hudbe ale aj pri filmoch a takom tom bežom používaní pri práci na pc.

• , zakúpené v 0promile.sk

• konštrukcia
    • pohodlnosť
    • dlhý kábel
    • dobrá odhlučnenosť

za tú cenu veľmi fajn slúchatká :) na klasickú kancelársku prácu, multimédia a presúvanie sa po meste veľmi dobré

• , zakúpené v BScom s.r.o.

• dlhý kábel
    • sú ľahké
    • príjemné aj pri dlhom počúvaní

Brutálna cena za slúchatká podľa mňa. Zvuk je super a dobre sedia na hlave, aj keď moja hlava vyzerá ako šiška tak mi z nej nepadajú ani ma nikde netlačia. Som spokojný a som rád že som si ich kúpil :)