Beyerdynamic DT 990 250Ohm

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v BaSys SK, s. r. o.

• Pohodlné
    • Kvalita spracovania
    • Zbytočne dlhý kábel pre ľudí čo majú pripojené slúchadla na stole

Tento názor je od čistého laika čo prvý krát vstúpil do sveta audio. Skúsenosti som mal len z herných slúchadiel, no musím povedať že to je veľký skok. Zvuk je čistý, asi až moc čistý, ak prejdete z nejakých lacnejších herných slúchadiel :-D V základe majú jemne nepríjemné tie výšky (ak to teda hovorím správne) ale pri troške "tuningu" v AutoEQ to dokážete vyladiť podľa vašich predstáv.
    Ak ste hráč a váhate, určite nespravíte zlý krok ak vstúpite do tohto sveta, jediná nevýhoda je vstupná investícia do DAC/AMP a to že lacnejšie slúchadla už nebudete chcieť.

• , zakúpené v Techhouse

Extrémne ostré výšky. Je to vyslovene nepríjemný zvuk čo z toho lezie. Ak už slúchadlá od BD v tejto cenovke tak skôr DT880. Mám rád svetlý zvuk ktorý nie je príliš basový. AKG K712pro som doteraz považoval za extrém pretože majú veľmi svetlý zvuk prakticky bez basov ale ten zvuk sa dá počúvať a je mnoho spokojných ľudí ktorý ich majú. DT990 je ale niečo iné. Ten zvuk je fakticky nepríjemný.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Skvele hrajuce sluchadla.Mam 250 Ohm verziu.Vybral som si ich aj na zaklade recenzie.Použivam ich na moj sluchatkovy zosilnovač vlastnej vyroby z AR s LM 7171,ktory dokaže vybudiť aj vysokoohmove sluchadla.Mal som možnosť počuť sluchadla AKG ...HD resolution,ktore boli dosť drahšie.Zvuk mali dobry,ale cena bola pre mna privysoka.Preto som si vybral tieto.Je to cena ktoru som ešte bol ochotny zaplatiť,a dá sa aj na splátky.

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

slúchadlá cez hlavu • frekvencia 5 Hz až 35 kHz • citlivosť 96 dB • impedancia 250 ohmov • 3,5 mm jack • 3 m kábel • dynamické reproduktory • odnímateľný kábel • cestovný obal

Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v BaSys SK, s. r. o.

• Pohodlné
    • Kvalita spracovania
    • Zbytočne dlhý kábel pre ľudí čo majú pripojené slúchadla na stole

• , zakúpené v Techhouse

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Compari.ro

Kúpil som tento produkt, pretože som hľadal mesiac za najlepší pár slúchadiel za cenu 700 ron, pre hry a príležitostne hudbu, prioritné hry, urobil som dobrú voľbu a slúchadlá spĺňajú všetky moje očakávania.

• kvalitna konstrukcia
    • netlacia na hlave
    • velurove nausniky
    • vyborne sluchadla najpohodlnejsie ake som mal doteraz , nadherny zvuk
    • nic

odporucam