Beats by Dr. Dre urBeats

Typ slúchadiel
štuple

• Ja ani neviem...
    • Príšerný zvuk, len od 30Hz ide podľa testu

Kazdy tu chvali ze ""ake super basy ma, neda sa o ani pocuvat tak duni..."" Prisaham Bohu z Aliexpress za 4€ lepsie hraju a maju lepsie basy ako toto!
    Ludia su hluchy alebo neviem, ved sa tu priplaca len za znacku... Mozu si lamat hlavu aj ty ktory nakupovali bez akcie za normalnu cenu 45€... (Ja za 25€ ale hned som vratil druhy den, ani za 4€ nesoji).

hodne svojho mena

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• super cena za kvalitu
    • prebasované pri používaní s mobilom. Nastavenia ekvalizéra nestačia na požadovaný zvuk.

Konštrukcia
štuple

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Finalista
Produkt roku 2014 - Finalista

Urbeats by DrDre sú špičková slúchadlá pre kvalitné počúvanie hudby. Vyznačujú sa pevným kovovým telom, ktoré tlmia nechcené vibrácie, takže si môžete vychutnať počúvanie vašej obľúbenej hudby. Navyše silikónové špunty výborne držia v ušiach a tlmí okolité šrumy. Slúchadlá sa vyznačujú perfektným zvukom s výborne zladenými basy, stredy aj výškami.

Slúchadlá majú nový plochý kábel, ktorý je pogumovaný, takže nehrozí ich polámaniu počas prepravy. Môžete ich využiť aj ako handsfree sadu pre telefonovanie, pretože na kábli je umiestnené praktické ovládanie pre prijímanie prichádzajúcich hovorov a mikrofón.

Slúchadlá Urbeats sa môžu pochváliť zaujímavým dizajnom, extrémne ľahkosťou a špičkovou kvalitou počúvania. Oproti predchádzajúcej sérii majú väčšiu odolnosť proti poškodeniu a lepší zvuk.

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• zvuk (6)
  • dizajn (3)
  • basy (2)
  • kvalita (2)
  • cena (2)
  • izolácia hluku z okolia (1)
  • príslušenstvo (1)

• design a značka
    • kvalita zvuku je tak na 20 eurových sluchátkach
    • plast, žiaden kov
    • hrkajú
    • pri veľkej hlasitosti začne šum a kvalita je úplne dade inde
    • vypadávajú pri behu z ucha
    • cena, normálne za to pýtajú 100 eur, ja som kúpil za 40 ale aj tak...
    • po mesiaci mi nešlo pravé sluchátko a následne v ten deň sa mi roztrhlo

Platíte iba za značku ale za kvalitu vôbec nie. Výrobná cena je tak 10 eur a to som veľa povedal. Po mesiaci mi nešlo pravé sluchátko a následne sa mi roztrhol kábel
    Kúpite ich za 40 eur ale za tú sumu máte oveľa lepší zvuk aj kvalitu a môžem ísť cenou aj nižšie.
    Strata peňazí, plusy sú iba basy a hlasitosť

• dizajn
    • kvalita prevedenia
    • na moje prekvapenie dobre držia v ušiach
    • dnes kúpené, takže zatiaľ som nič nenašla

Kupované hlavne kvôli skvelým basom, a aj na základe rôznych recenzií. Od Marshallov sa kvalitou zvuku moc nelíšia, až na to, že tieto majú lepšie basy. A lepšie sedia v ušiach ako Apple EarPods.

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• super cena za kvalitu
    • +na stranke maju elektronicky manual
    • +hraju obstojne
    • poštárka mi ich doniesla zmotane v ruke bez obalu ....

boli ma z nich hlava....

• hrajú - no jeden hrá slabšie a kus šumí
    • farba nástrojov v akustickej hudbe je syntetická - nemá to nič spoločné s muzikou akú počuje človek na živom koncerte
    • hrajú s tupým basom a stredy sú mrtve - zvuk hodný max. 12 euro
    • výšky pieskové - činel znie ako keď balíte do mikroténového sáčku psie hovienka

mal som x sluchátok v cene do 100 euro, no toto je fakt s prepáčením predražený šunt - vhodné pre pozerov, ktorí sú ale skutočným znalcom zvuku na smiech
    čudujem sa, že ľudia to kúpia, pritom na trhu je kopa omnoho lepších za polovičnú cenu - akurát ich nenavrhol doktor-gynekológ z Konga

• vyrobené v číne - teda kvalitné plasty a lacná pracovná sila - nízke výrobné náklady = vysoká ryža
    • vysoké náklady na marketing = vysoká konečná cena

predražený shit s úbohým zvukovým prejavom, ktorý nemá s hifi NIČ spoločné !
    Pre blbečkov, čo chcú mať v uchu logo nejakého doktora Dre-ho a od neho visí farebný khúl káblik

• pre pozerov a i-ovce
    • vyrába to dr.dre - to je doktor muzikant - teda taký doktor čo operuje bubny, husle a gitary - černoch
    • biele sluchátka sa nehodia k čiernemu doktorovi
    • ČERVENY KABLIK !!!! - neznášam ho - nehodí sa k tomu čiernemu doktorovi
    • to logo - akože logo - je strašné - nemám ho rád
    • no a nakoniec asi najväčšie mínus - zvuk - ten doktor musel byť hluchý keď to navrhoval - aj vy - i-ovce

pre hluché i-ovce - kupujtééé béééé

• nemam ich
    • podla mna nic extra , je to dobre iba pre ludi co si platia iba za znacku a nepoculi kvalitny zvuk, podla mna maju hodnotu 5 eur

radsej si kupte nieco lacnejsie a lepsie ako koss porta pro