Beats by Dr. Dre Solo2

Typ slúchadiel
otvorené

• , zakúpené v DATART.sk

• Kvalita zvuku, dizajn, pevny kabel, cena primerana kvalite a značke

• Suuuuuper! sluchatka su na vyssom leveli.. musis to pocut a precitis eurforiu ktori si este pri hudbe nezazil. jednoznacne odporucam vsetkym ktori ziju s hudbou;)
    • nemam nic

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
otvorené

Slúchadlá Beats by Dr Dre Solo2 prináša kompletne prepracovaný dizajn a vylepšenú akustiku. Širší rozsah zvuku a väčší čírosť pre vernejšie zvuk, flexibilný hlavový most s jednoduchým skladaním, ergonomicky tvarované mušle, aerodynamická estetika s plynulými krivkami, farebne zladený kábel RemoteTalk™ s mikrofónom a ovládačom.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• vyborny zvuk

s vyrobkom som velmi spokojna, splnil moje ocakavania

• očakávania z imidžu
    • keďže ide o slúchadlá, hodnotím zvuk, skúsim ignorovať dizajn - a po zvukovej stránke to je veru slabotka
    • za túto cenu kúpite už skutočné hifi slúchadlá renomovaných značiek

toto je hračka pre tínedžeroff - čo skočili na cool image - zvukovo je to hnoj - sú dobré akurát v zime na zohrievanie uší - ale nezabudnite si pritom vypnúť muziku, lebo osprostiete z toho tupého soundu

• značka
    • dizajn
    • podpora iOS (ovladanie hlasitosti, posuvanie a pretacanie pesničiek)
    • veľa farieb
    • pišu tu ludia že CENA, ale ja by som to nedal ako proti.. take firmy ako Apple, Leica tiez maju vysoke ceny a taka je ich strategia. mne to pride primerane tomuto produktu
    • umelo pridana hodnota zariadenia

Takže sluchadla mam asi 2 mesiace, stale vyzeraju dobre, nie su zničene.
    Neodporučam použivať pri športe, sluchadla sa rychlo spostia a zašpina. Vankušiky su celkom prijemne, no asi tak po hodinke počuvania budete meniť polohy na uchu, ale nič strasne. Tlmia okolite zvuky, ale zato ked počuvať trochu hlasnejšie hudbu dosť to počut v okolí (hlavne v noci).

Čo sa týka kvality zvuku, ja počuvam electro, dance, rap, hip-hop, a uplne mi to vyhovuje, tak isto aj na filmy su fajn.
    Viem že za tu cenu kupiť 100krat lepsie sluchadla s lepším zvukom, ale tu si nekupujete zvuk ale hlavne ZNAČKU a dizajn.

Na druhu stranu vidno že čo nedotiahli v kvalite zvuku dotiahli v baleni. Luxusne zabalene, prijemne materiali, ochrane puzdro v baleni a samozrejme nalepka Beats trochu mi to pripomenulo otvaranie noveho iPhona.

Beats investuje veľa financií do marketingu, na reklamu , spolupracuju so slavnymi osobnostami..
    Pri tom vyrobna hodnota sluchadiel je asi tak 20-30 $.
    Preto pišem ako zapor "umelo pridana hodnota".
    Napriek tomtu sa mne sluchadla pacia, a tak isto aj značka Beats, nevadi mi strategia podniku a neazujima ma čo si ludia myslia, či to je hate alebo zavisť.
    S kupou som spokojny a odporucal by som ich.

Ešte porovnanie s prvou verziou solo:
    -2 nemaju take šialene basy, ako 1
    - 2 maju lepšiu plastovu konštrukciu , sice stale je to plast ktory vyzera otrasne ale urcite silnejsie než 1. verzia

• zvuk - mile prekvapenie
    • Kvalitnejsie basy
    • nieje az tak prebasovany ako Solo HD
    • Material
    • Design

Celkom prijemny zvuk, mam aj ATH-M50 ktory je len o trošičku lepší. Odporucam

• Myslím, že je úplne zbytočné nejakým spôsobom predstavovať slúchadlá značky Beats. Monster spravil v minulosti vďaka tej...

Zobraziť celú recenziu na pc.zoznam.sk

• lolok

lolok