Beats by Dr. Dre Mixr

Slúchadlá pre iPhone
Účel
k mobilným telefónom

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Som spokojný,krasny a čistý zvuk a super basy!
    • vyššia cena

100% Spokojnosť

• , zakúpené v MP3.sk

• Výborný zvuk, nádherný design, solídna konštrukcia, pekné balenie, ktoré svedčí o kvalite, obsah balenia
    • Tvrdšie ušnice, nížšia dostupnosť na predajniach

Vybral som si kvôli designu, cena nehrala rolu.
    Dostal som najkrajšie a najštýlovejšie slúchadlá na trhu (podľa môjho názoru... a v hľadáčiku som mal naozaj veľa produktov), konštrukcia slúchadiel je výborná, sú nad očakávanie pevné, čo sa týka zvuku, kvalita zvuku je fajn, basy aj výšky sú vyladené (žiadne prehnané basy ako niektorí píšu) ale pre puristov to nie je.
    Krásne a kvalitné balenie takže slúchadlá sú v bezpečí, slušná výbava.
    Trochu tvrdé ušnice = menej komfortu. Horšie je že riadne pečú ale dá sa zvyknúť, u ostatných to bude asi podobné. (Mne inak sadnú ako uliate čo som bol prekvapený.)
    Ak hladáte dobrý zvuk a top design odporúčam.

Konštrukcia
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
Slúchadlá pre iPhone
Účel
k mobilným telefónom

Beats Mixr DJ slúchadlá poskytujú výnimočne hlboké basy pri mimoriadne vysokej hlasitosti. Boli navrhnuté pre profesionálov a to predovšetkým pre DJov pracujúcich v extrémne hlučných podmienkach. Rotujúce slúchadlá zabezpečujú totálnu izoláciu hluku. S dvojitým vstupom a konektormi Daisy Chain sa dá hudba ľahko zdieľať. Slúchadlá boli zostavené tak, aby boli pevné ale pritom pružné, ľahké a jednoducho skladovateľné a aby izolácia od vonkajšieho hluku zabezpečila dokonalý zvuk.

Technická špecifikácia

Prenosný obal

Beats čistiaca handrička

Exkluzívny Monster kábel

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Som spokojný,krasny a čistý zvuk a super basy!
    • vyššia cena

100% Spokojnosť

• Zvuk ako víno
    • Basy tak isto
    • ako niektorý píšu že tlačia tak to nie je pravda a možno mám len iné uši :D
    • box
    • káble
    • mikrák
    • pozeral som videá kde ich otvárali a mali tam karabínu a mne chýbala

Produkt mi prišiel iba nedávno ale myslím že som schopný to zhodnotiť. Už keď som odváral krabicu so sluchátkami bolo mi jasné že sa jedná o kvalitný produkt.Nasadil som si ich na uši a bol som ako v nebíčku. Avšak v nebíčku som bol keď som si pustil prvú pesníčku od rapera Dr.Dreho.
    Určite odporúčam :)
    99.9 % :)))

• kvalita
    • zvuk
    • vsetko
    • nic

mozno vyssia cena ale rozhodne za tie peniaze dostanete kvalitu, hraju o dost lepsie od koss porta pro no tie su cenovo niekde inde (nizko)

• Dobré a silné basy
    • Kvalitné stredy a výšky
    • Pevná konštrukcia
    • Púzdro
    • 2 káble
    • Zatiaľ som si nejak nič výrazné nevšimol

Tento rok na Vianoce som ich dostal pod stromček. Musím povedať že sú celkom luxusné. Kvalitná pevná konštrukcia a dostatočné tĺmenie zvuku z okolia. V dosť recenziách nájdete, že tieto sluchátka majú taký stisk, že z nich tak po pol hodine začnú bolieť uši. Nemôžem povedať, že by som mal s týmto problém, keď si dobre nastavíte náušníky tak by vás toto nemalo trápiť. Basy majú silné, ale zároveň nie až také že by potláčali stredy a výšky. Zo začiatku som si myslel že sú slúchadlá vadné, pretože tak nejak moc nebasovali, ale po takej hodine počúvania a testovania sa rozohrali. Mal som na ušiach aj model Solo HD a musím povedať že Mixry majú oproti nim lepšie vyvážený zvuk, hlavne čo sa týka oblasti basov. Sluchádlá sú kupované z obchodu Ellano Počítače. Ak nie ste odporcom značky Beats a nemáte problém si za značku priplatiť, rozhodne do týchto sluchátok choďte.

• Všetko naj pre tieto slúchadlá.
    • Slúchadlá nie sú podporované iními telefónmi

Vinikajúce basy
    Stylové prevedenie ...
    Dokážem zohnať za 150€

Písať Na email [email protected]

• , zakúpené v MP3.sk

• Tvrdšie ušnice, nížšia dostupnosť na predajniach

Vybral som si kvôli designu, cena nehrala rolu.
    Krásne a kvalitné balenie takže slúchadlá sú v bezpečí, slušná výbava.
    Ak hladáte dobrý zvuk a top design odporúčam.