Audio-Technica ATH-MSR7

• neruším okolie
    • výborné na von, a aj na domáce počúvanie
    • stredy by som prijal kvalitnejšie, hoci nie sú zlé ani teraz
    • znejú trochu umelo

Porovnávam so Sennheiser HD 600.
    Podobne vyrovnaná charakteristika, len medzi 500 hz - 1000 hz je prepad, ale mne to nevadí. Robí to lepší prehľad zvukov. Oproti HD 600 majú MSR7 počuteľnejšie výšky, čo mne vyhovuje. A naviac nevyrážajú sykavky, čo je vynikajúce. Je to príjemné počúvanie s výborným množstvom detailov. Oproti HD 600 ale znejú mierne umelo, hlavne kvôli tomu, že nástroje nemajú takú uveriteľnú farbu zvuku ako u HD 600.

• , zakúpené v ZVUK.sk

Pohodlné, kvalitne spracované. Dobre držia na hlave, nepadajú. Mne zvukovo úplne vyhovujú, treba vyskúšať.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

Parádny zvuk. Odporúčam ešte kombinovať so Sony.

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
100 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Pod označením ATH-MSR7 prináša Audio-Technica zásadný model, ktorý svojím zvukom i spracovaním zrejme čoskoro zaútočí na pozíciu najpopulárnejšieho modelu medzi elegantnými prenosnými slúchadlami vyššej triedy. Pomáhať mu v tom bude nielen kvalitné spracovanie, ale tiež poctivo doladený zvuk, ktorý si berie to najlepšie zo známeho štúdiového radu M.

Vďaka komfortným náušníkom,...

• , zakúpené v Audigo.sk

• výborné výšky
    • dobrý detail
    • neruším okolie
    • výborné na von, a aj na domáce počúvanie
    • stredy by som prijal kvalitnejšie, hoci nie sú zlé ani teraz
    • znejú trochu umelo

Porovnávam so Sennheiser HD 600.

• Zvukovo vynikajúce,hrajú veľmi čisto a detailne.
    • Pohodlné,mňa netlačia a pritom nemám malú hlavu.
    • Cena.Nie každý je ochotný zaplatiť za zvuk 220 eur.
    • Sú trošku "alergické" na kvalitu nahrávky.

Ako som písal,zvuk je je čistý a detailný,basy sú akorát,na metal a rockovú hudbu vynikajúce.(s Xduoo x3 je to veľmi dobrá kombinácia.)Skúšal som aj cez telefón počúvať ale to nie je ono,(pritom aj v telefóne mám zvukový čip AKM4375 )treba im nejaký lepší DAP,(hudobný prehrávač) a dosť počuť aj rozdiel medzi mp3 a flac-om,asi nie len zo srandy napísali všade že sú to hi-res slúchadlá.
    Mám aj ath m40x,ktoré som kúpil za 115 euro ešte pred 2 rokmi a hrajú za tú cenu fakt dobre,ale tieto hrajú o 2 levely vyššie.Oplatilo sa ich kúpiť.

• , zakúpené v ZVUK.sk

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

Parádny zvuk. Odporúčam ešte kombinovať so Sony.

• Kvalitiny zvuk
    • Dizajn
    • Vysoky pritlak na hlavu

Kupil som ako nahradu za sennheisery hd449. Frekvencne su sluchatka uzastne, nestalo sa mi ze by som zbadal nejake nezrovnalosti. Zvuk je zivy, symfonicky metal ale aj soundtracky z filmou je radost na nich pocuvat.

Co sa tyka prevedenia sluchatok, ak mate vacsiu hlavu ako ja si musitenajst sposob ako ich nosit, pretoze vysuvacie ramena su trosku kratsie a tlacia na hlav. Rovnako ako pritlak sluchatok a aj v opieracej casti na hlave. Oddelitelny kabel je vyhoda, a kovove prevedenie je v pohode aj mrazoch.

Mam ich asi mesiac, a stoja za to, len chvilku trva kym sa koza "zdeformuje" podla hlavy.

• prevedenie, dizajn, zvuk

dobrá kúpa

• Už podruhé tento rok nám Audio-Technica servíruje opravdovou lahůdku, která boduje na všech zásadních frontách. Hraje lé...

Zobraziť celú recenziu na www.audigo.cz