Asus ROG STRIX Fusion 700

• prepínanie medzi 7.1 a 2 zvukom jedným tlačidlom
    • Dotikové ovládanie zvuk, posúvanie hudby, pauza
    • Prekvapivo mi ovládanie funguje aj na Twitch.tv
    • potlačenie okolitého ruchu
    • Sledovanie filmov s 5.1/7.1 zvukom bolo ako byť v kine chýbal už len popcorn :)
    • Mám problém s pripojením k PC cez bluetooth (viď zhrnutie)

Sluchadlá sú proste úžasné jednoduché pripojenie k TV, telefónu a bohužial k PC ich musím pripájať káblom.
    Dôvodom ale asi bude bluetooth USB ktoré mi sluchadlá berie ako handsfree zvuk je preto katastrofálny a ovládanie nefunguje :( . Inak cez kábel fungujú úplne bezproblémov. Neviem ako tento problém fixnúť pretože návody na YT mi vôbec nepomohli. Každopádne tento mínus je úplne nepodstatný pri všetkých plusoch.

Konštrukcia
Slúchadlá pre nedoslýchavých
Slúchadlá s rádiom
Doba prehrávania
17 hodín

herné slúchadlá • frekvencia 20 Hz až 20 kHz • citlivosť 39 dB • USB, Bluetooth • 2 m dlhý kábel • impedancia 32 ohm • Bluetooth 4.2 • 17 hod počúvania • jednosmerný mikrofón • 50 mm meniče • 7.1-priestorový zvuk • izolácia vonkajších ruchov • RGB osvetlenie • dotykový ovládací panel

1zákazník odporúča produkt

• prepínanie medzi 7.1 a 2 zvukom jedným tlačidlom
    • Dotikové ovládanie zvuk, posúvanie hudby, pauza
    • Prekvapivo mi ovládanie funguje aj na Twitch.tv
    • potlačenie okolitého ruchu
    • Mám problém s pripojením k PC cez bluetooth (viď zhrnutie)