Asus ROG STRIX Fusion 300

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

ASUS ROG STRIX FUSION 300

Slúchadlá pre dokonalý herný zážitok

S tými to slúchadlami si budete môcť zakaždým vychutnávať realistický a bezkonkurenčný zvuk. Postarajú sa o nich 50 mm meniče ASUS Essence a vzduchotesné komory. Asus ROG Strix Fusion 300 vám sprostredkujú silné basy, ktoré vás zaručene vtiahnu do deja. Disponujú tiež analógovým mikrofónom s kvalitným prenosom zvuku. Vaši spoluhráči tak nebudú mať žiadny problém počuť vás.

Staňte sa súčasťou hry

Virtuálny 7.1 kanálový priestorový zvuk vás prenesie priamo do centra diania a vy sa tak stanete súčasťou každej rozohranej hry. Budete počuť pohyb svojich nepriateľov a tým pre nimi získate výhodu. Je úplne jedno aký herný žáner preferujete, všetky zvuky budú sprostredkované s maximálnou presnosťou. S úplne realistickým pocitom si budete vychutnávať ohlušujúce zvuky explózii ako aj svištiace projektily s realistickým pocitom.

Slúchadlá pre maximálny komfort

Klasické slúchadlá disponujú textilnými náušníkmi. Asus ROG Strix Fusion 300 sa pýšia exkluzívnymi ROG Hybrid náušníkmi, ktoré sú kombinované sieťovinou a bielkovinovou kožou. Takže vás čaká len dokonalé pohodlné nosenie bez zníženej kvality zvuku. Majú ergonomický oválny tvar, ktorý vám okrem iného poskytne aj lepšiu zvukovú izoláciu a tiež disponujú nastaviteľnou čelenkou. Tento headset je zárukou vysokého komfortu, pre sú je ideálne aj pre dlhé herné maratóny.

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

sluchátka plní svou funkci, mají výborný sound, jsou skvěle zpracované. Plně doporučuji všem gamerům.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý zvuk (ale nie so zapnutým 7. 1), dobrý mikrofón, vymeniteľné náušníky.
    • Virtual 7. 1 je ako prázdna kúpeľňa, ak sa rozprávate s inými ľuďmi, je to absolútne otravné. (Hoci som nečakal oveľa viac)
    • Po niekoľkých hodinách ma z toho bolia uši.
    • Mám ho od 11th 2019, od 12th 2020 usb konektor zomiera. Odvtedy zvuk pri hraní hier pravidelne vypadáva, ak ho odpojím a znova zapojím, trvá takmer 20-30 sekúnd, kým opäť funguje. (Pri hodnotení je to výhoda)
    • Moje prvé z mnohých slúchadiel, ktoré sa rozbili, a to už po viac ako roku.

Nie je to zlé, pokiaľ to funguje, ale nevybral by som si ho za tie peniaze, 40 000 forintov nie je ani zďaleka.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pekný priestorový zvuk. Pekný exteriér.
    • Micro USB je zle navrhnuté a dá sa ľahko pokaziť to moje sa pokazilo : / Odporúčal by som jack konektor, ak to stojí o pár tisíc viac : )

Štýl zvuk + priestorový

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Príšerný zvuk, zvuk a zážitok z boxu.
    • Zlé nastavenia.
    • Príliš drahé.

Neodporúčam to nikomu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pohodlný, plný dobrý a silný zvuk.
    • Softvér je trochu neohrabaný.

Veľmi cool slúchadlo. : D

• - Dobré basy
    • - drôtený kryt
    • - oddelené otáčanie spodných častí od čelenky
    • - vymeniteľné opierky hlavy
    • - dobre sedí na uchu
    • - Odlamujúce sa plastové kúsky.
    • Zo spodnej časti čelenky sa mi odlomili plastové kúsky, pričom káblový kanál a kábel zostali viditeľné napriek minimálnemu pohybu.
    • Stalo sa to priamo nad látkovou časťou, ktorá sa prikladá na hlavu. Nemám obzvlášť veľkú hlavu a staral som sa o zariadenie, takže ma to prekvapilo. Našťastie to nemalo vplyv na používanie. Tento plastový oblúk je mimochodom veľmi tenký, ale priamo pri nasadzovaní a snímaní z hlavy sa najmenej napína. Pomerne nešťastné riešenie.
    • - Masívny drôt vychádzajúci zo slúchadiel na pravom ramene môže pri pohybe hlavy ľahko poškriabať a poškriabať (najmä hrubšie) oblečenie. Pri hraní hier to síce neruší, pretože sa pozeráte na jeden bod, monitor/televízor, ale nie je to najpohodlnejšie - je to citeľné pri pití, otáčaní sa atď.
    • - Kvalita mikrofónu, ktorú spomínajú iní, nie je multifunkčná, takže to nie je veľký problém, ale neodporúčam ho nikomu, kto má obavy z dlhodobej komunikácie.

Po 1 roku používania si myslím, že ide o dobre znejúce, celkovo pevné slúchadlá napriek ich nedostatkom. Kúpil som si ho hlavne kvôli PS4 a odvtedy som si ho vzal len raz na krátky výlet. Pohodlne sedí na hlave a ušiach. Nepovedal by som, že je lacný, ale za tú cenu stojí. Bohužiaľ sa nemôžem vyjadriť k používaniu na PC a jeho výhodám, používal som ho len na počúvanie hudby na notebooku.

• -Kábel pokrytý tkaninou
    • -Vymeniteľné náušníky
    • -7. 1 zvuk
    • -Odstránenie vonkajšieho sveta
    • -Vynikajúci pomer ceny a kvality
    • -Nie je to chyba, ale vadí mi, že 7.1 môžete vypnúť len vtedy, ak je pripojené USB 2.0
    • -Mikrofón je pre mňa dôležitý, ale nemyslím si, že je na tomto headsete taký dobrý

Tieto slúchadlá sú nielen lacné, ale aj veľmi veľmi patentované. Potrebujem ho na streamovanie na môj kanál s približne 30 000 odberateľmi, kde denne streamujem 5 až 6 hodín Fortnite, CS:GO a veľa strieľačiek. So slúchadlami som veľmi spokojný! !!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Krásny zvuk, perfektné umiestnenie mikrofónu, zapínanie/vypínanie pomocou západiek.
    • Počúvanie hudby a filmov je na novej úrovni v porovnaní s mojimi starými slúchadlami, ktoré boli asus hs-w1 wifi. Ostali mi z toho ústa otvorené.
    • Virtuálny 7. 1 pekne reprodukuje polohu v hre pomocou zvuku. Perfektné.
    • Červená dióda na slúchadle bliká pri používaní softvéru aura, vyzerá to pekne.
    • Nie.

Chcel som Rog strix wirellest, čo je klobúk x.. r. Vybral som si to namiesto, žiadne výčitky. Ak chcete kvalitný hráčsky headset, môžem ho len odporučiť.

• , zakúpené v K24.sk

• Kvalitný mikrofon
    • Republic of Gamers
    • Žiadný
    • -Veľmi dobrý zvuk
    • -Dobrá kompatibilita na všetkých platformách
    • -Prémiové použitie materiálov
    • -Pohodlná, robustná konštrukcia
    • -Mikrofón má trochu nedostatok basov, takže váš hlas nie je veľmi realistický, ale je úplne jasný a zrozumiteľný!
    • -(Nie je to nevýhoda, ale ľutujem, že prepínač 7. 1 nefunguje s naším mediálnym tlačidlom na používanie smartfónu)

Spoločnosť ASUS opäť ukázala, že áno, dokáže vytvoriť takmer dokonalý headset pre hráčov. Ak hľadáte náhlavnú súpravu na hranie hier a/alebo počúvanie hudby (a ste ochotní zaplatiť toľko peňazí), zastavte sa TU! Ak hľadáte náhlavnú súpravu, ktorá vám pri hraní poskytne presnú polohu, vydrží vám na hlave celé hodiny, je pohodlná a pri počúvaní hudby (nie... nie kvôli vibračným motorom) skutočne vibruje... Potom ho naozaj potrebujete. Žarty bokom, ASUS odviedol s EssenceDrivers úžasnú prácu... Samotná hlava je rozhodne robustná, napriek plastovému (a minimálnemu kovovému) vyhotoveniu hovorí o tom, že je skutočne vyrobená z veľmi kvalitného plastu v celom svojom tele. K dispozícii je voľný výber náušníkov, pričom všetky2 poskytujú rovnaké pohodlie. A nezabúdajme, že zvuková izolácia je prekvapivo rovnako dobrá pri vankúšoch s látkovým poťahom ako pri kožených (počúval som hudbu v triede pri takmer netuctovej hlasitosti a chlap, ktorý sedel vedľa mňa, nič nepočul, kým som si ho nezložil... Potom to bolo strašne hlasné : ) Keď už hovoríme o kábloch, dostanete dva veľmi kvalitné, áno, pozlátené konektory, potiahnuté látkou, extrémne silné a dlhé. Konektor 3,5 mm Jack je "4-dielny", takže mikrofón bude fungovať aj pri používaní smartfónu. Keď už hovoríme o mikrofóne... Získate malý, flexibilný mikrofón na rameno... Ale nečakajte zázrak, váš hlas nebude znieť veľmi realisticky... (Myslím, že chýbajú nízke frekvencie) Ale nenechajte sa pomýliť, je to hráčska náhlavná súprava, je určená na komunikáciu a môžete komunikovať prirodzene, ale zvuk je jasný, zrozumiteľný a hlasný. Na ušných častiach sa nachádza 1-1 LED pásik, ktorý sa pri používaní USB rozsvieti len na červeno. Jas je softvérovo nastaviteľný v dodávanom progtame AURA. (stojí za to ju znížiť, pretože, bol som prekvapený, ale LED diódy sú teplé : D )