Asus ROG Orion Pro

• dobry priestorovy efekt pri hrach
    • cisty zvuk
    • vynikajuce na hranie
    • kvalita spracovania
    • usb zvukova karta sucastou (spitfire)
    • na hudbu fakt nie su vhodne (su prebasovane, treba sa dost hrat s ekvalizerom, aby to bolo dobre), ale to som ani necakal, kedze su to herne sluchadla.
    • cena by mohla byt trochu nizsia

Sluchadla mam kratko, zatial som s nimi spokojny. Dobre sedia na hlave, netlacia. Ako kazde uzavrete sluchadla, treba si ich dat dole na chvilu pri dlhsom pouzivani. Oproti mojim starsim sluchadlam ich vsak vydrzim mat podstatne dlhsie bez toho, aby sa mi potili usi. Potenie je minimalne a len pri velmi dlhom pouzivani. Priestorovy zvuk ma podla mna vynikajuce podanie. Citelne lepsie ako som skusal na niektorych inych sluchadlach. USB zvukova karta sa nainstaluje sama v priebehu par sekund a skutocne citit zmenu zvuku pri prepinani zvukovych modov. Sluchadla maju velmi dlhy kabel. Sam neviem, ci to je dobre, alebo zle. Mne to nevadi, kabel mam zmotany pomocou drotikov, ktorym boli povodne zviazane. Asus priklada taku pomocku na uchytenie kablov, nepouzil som ju vsak (ani som sa nepokusal, kedze povodne drotiky dobre drzia).

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
USB

Užite si svoje obľúbené herné tituly s týmito špičkovými slúchadlami Asus ROG Orion Pro Gaming, ktoré sú navyše vybavené aj integrovaným mikrofónom. Ten si viete ľahko vysunúť a prispôsobiť podľa vlastnej potreby. Svojim exkluzívnym prevedením a kvalitnou konštrukciou si okamžite získa Vašu pozornosť, sympatie i obdiv. Práve vďaka USB zvukovému procesoru ROG Spitfire nie sú potrebné žiadne ovládače. Počas celej doby bude zabezpečovať 7.1 kanálový priestorový zvuk, ktorý Vás úplne strhne. Na celý dej sa budete môcť absolútne sústrediť vďaka 30 dB izolácii hluku. Polstrované náušníky s priemerom 100 mm Vás nebudú nijako tlačiť ani obťažovať.

• , zakúpené v TPD.sk

• pohodlne, dobre drzia na hlave
    • vynikajuce moznosti nastavenia zvuku
    • dobry priestorovy efekt pri hrach
    • cisty zvuk
    • vynikajuce na hranie
    • kvalita spracovania
    • usb zvukova karta sucastou (spitfire)
    • cena by mohla byt trochu nizsia

• *Dobrý zvuk