Asus Echelon

• komfortné nosenie
    • netlačia
    • dobrý materiál náušníkov
    • nič, zatial s touto značkou spokojnosť

produkt som si vybral kvôli dizajnu, cene a kvalite ktoré ma zaujali. Ďalej som chcel skúsiť aj iný produkt od tejto značky a zatial som spokojný, či už sa týka mobilného telefónu zenfone, notebooku x550v alebo tíchto slúchadiel. Uvidíme ako dlho vydržia v každodennom provoze.

268 g
Prenos signálu
káblové
Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Slúchadlá s mikrofónom
Konektor
3,5 mm Jack

Skvelý zvuk, štýlový herný dizajn s maskovacím vzorom a vysoký komfort používania - Dokonale verný herný zvuk vďaka veľkým 50 mm neodymovým meničom - Maximálne sústredenie na hru vďaka tlmeniu vonkajších ruchov o 30 dB - Veľké vystlané 100 mm náušníky, ktoré netlačia ani počas dlhých herných akcií Menič Priemer meniča: 50 mm Materiál meniča: Neodymiový magnet Mikrofón Dvojsmerový Citlivosť Citlivosť slúchadiel: 100 dB Citlivosť mikrofónu: -30 dB Maximálny príkon 50 mW Frekvenčný rozsah Slúchadlá: 20 20000 Hz Impedancia 32 Ohmov ± 3 % Dĺžka kábla 2.5 m Výkon potlačenia hluku Pasívne izolácia hluku : Maximálne > 30 dB Hmotnosť 268 g Príslušenstvo Príručka používateľa

• , zakúpené v K24.sk

• komfortné nosenie
    • netlačia
    • dobrý materiál náušníkov
    • nič, zatial s touto značkou spokojnosť

• Su výborné za pomerne nízku cenu.
    • Kvalitné spracovanie, zvuku aj mikrophonu.
    • Veľmi pekné a pohodlné.
    • Nič som nenašiel zlé až na to, keď to mám na hlave tak sa tažšie vytiahne mikrophon a pritom si ich strhnem z hlavy.

Tento headset som si vybral kvoli pomerne nizkej cene kvalitneho spracovania a pohodli.
    Pouziva sa uplne jednoducho je lahky a nie az tak velky.
    Tento headset by som odporucil kazdemu kto si che hranie naplno uzit v pohodli s kvalitnym zvukom, je vyborny aj pre ludi co vela nehraju lebo ma aj vybornu kvalitu mikrophonu.
    Dost ma prekvapila kvalita zvuku naozaj za tu cenu aj stoji popri tej kvalite je uplne zalacno.
    Ale hodi sa viacej pre ten herny odbor vdaka kvalite.
    Dasa celkom lahko prenasat takze si ho mozete zobrat zo sebou aj dlhsie cestovanie.
    A oproti Asus Orion je o 100% kvalitnejsi.
    Naozaj odporucam.