AKG K 99

Konektor
3,5 mm Jack

• hmotnosť, spracovanie, zvuk
    • slabé odhlučnenie voči okolitým zvukom

Príjemne držia na hlave. Nízka hmotnosť nespôsobuje počas nosenia únavu. Veľmi príjemný zvuk.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Sluchadla som si zadovazil ako nahradu po predchadzajucich, tiez AKG, ako televizne. Trochu som si medzitym na nahradnych zvykol na ovladanie hlasitosti na snure a teraz mi chyba. Ale - jednak som si vyberal sam, jednak zvuk je opat ten, na ktory som zvyknuty (a aj objektivne lepsi).
    Pohodlne, nerusim okolie, dobry zvuk. Dokonca aj snura mi postacuje cez celu panelakovu izbu (od televizora k polohe leziaceho divaka na gauci), co som myslel ze nebude a tak som zbytocne kupoval aj predlzovacku.

• Lahke, dobre sa prisposobia akejkolvek hlave, pohodlne sa nosia

Je to individualne, zavisi co od toho clovek ocakava, nechcel som uplne uzavrete sluchatka, clovek ma aj trochu kontakt s okolim, ale vobec to neznizuje kvalitu zvuku. Myslim ze maju velmi prijemnu charakteristiku.

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack

Polootvorené slúchadlá pre bežne počúvanie.

Nový dizajn AKG K 99 stereo slúchadiel s polootvoreným dizajnom je v kombinácii s vynikajúcim zvukom a optimálnym pomerom cena a výkon.

Samostatne nastaviteľný pás, jemné kožené ušnice okolo celých uší a nízka hmotnosť zabezpečujú príjemné upevnenie.

Veľké, vysoko výkonné 1.6 (40mm) reproduktory poskytujú prirodzený, nezafarbený zvuk.

• Polo otvorené, okolo celých uší Hi-Fi stereo slúchadlá
  • Nízka hmotnosť pre skvelý komfort
  • Kožené ušnice

• Meraná impedancia: 32Ohm
  • Maximálne vstupné napätie: 200mW
  • Kábel: 3m jednostranný
  • Konektor: stereo mini Jack
  • Adaptér: prispôsobilteľný Jack konektor (z 1/8" na 1/4")
  • Hmotnosť (bez kábla): 210g

"

• hmotnosť, spracovanie, zvuk
    • slabé odhlučnenie voči okolitým zvukom

• Lahke, dobre sa prisposobia akejkolvek hlave, pohodlne sa nosia

• Kvalita zvuku
    • Hrubý kábel,ktorý vychádza len z jedného sluchadla
    • Komfortné(pri dlhšom použivani netlačia)
    • Pomer Cena/Výkon
    • Zatial nič

Kvalitné sluchadlá od jednej z naj značiek,ktore majú super zvuk.Nie sú prebassované čo mne vyhovuje.Kedže majú polootvorenú konštrukciu tak prepúštajú zvuk do okolia ale počut ho len trochu takže s ním nikoho otravovat nebudete.
    Objednával som z Techhouse.sk a na druhý den som ich mal doma
    Za tú cenu sú super.Doporučujem