AKG K 912

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pri počúvaní relácie neruší ostatných v miestnosti.
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• vyborne ,jednoduche ovladanie,vynikajuce pre mojho ocina,ktorý uz dobre nepocuje a takto moze pozerat televizor hlasno ako chce

• pohodlie
    • hlasitost
    • vzhlad
    • vydrz
    • dosah
    • kvalita zvuku
    • dockovanie

kupoval som ich pre starsieho slabo pocujuceho clena rodiny ku TV. Pre tento ucel su postacujuce, Su pohodlne,velmi lahke, netlacia a nie su neprijemne ani po x hodinach. Vydrz na baterku je viac nez slusna, este sa ich nepodarilo vybit (po pouzivani sa hned zalozia do docku). Dosah je v pohode, da sa chodit po celom byte (mensom ;)) a stale pocut TV bez vypadkov. Maximalna hlasitost by mohla byt vecsia ale staci. Vzhladovo su velmi elegantne, ta svetlo hneda s kremovymi nausnikmi neposobia v obyvacke rusivo.

Co sa tyka zvuku, na hudbu je to dost nepouzitelne, vyrazne vysky, slabe basy a vyrazny sum. Ku TV to nevadi lebo v tom hnoji co ide v TV sa to strati a slabsie pocujuci clovek sum pocut aj tak nebude. Trosku by som vytkol jedine ukladanie do docku, treba ich malinko presviedcat aby sa zacali nabijat.

Celkovo aby som to zhrnul, pre ten ucel co som ich kupoval su dobre a splnaju ucel. Na hudbu, alebo dobre pocujucemu jedincovi by som to neodporucal koli sumu a slabsiemu zvukovemu prejavu.

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
105 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Vezmite hry, filmy a hudbu do vyššej úrovne reality s nespútanou slobodou UHF technológie. Nové slúchadla K 912 Vás uvrhnú do skvelého zvuku AKG, ktorá je už viac ako 60 rokov voľbou audio profesionálov. A rozšíri Vám obzory v každom smere - naprieč stenám a stropom - s PPL syntetizovaným tunerom a automatickou frekvenčnou kontrolou pre optimálny príjem v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach. Hlavné znaky: dynamické, polootvorené slúchadla, samonastaviteľný hlavový pás sa Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• príjemné na nosenie, dobrá ergonómia. jedny z mála nebluetooth-ových slúchadiel, pekný dizajn
    • Kvalita zvuuku pomerne dosť nízka, ale znesitelná. Čo ale znestielné nie je, je príliš hlasný analógový šum. Keby aspoň bol v jednej hladine, ale neustále praskance a zhlasnenia šumu, asi z GSM siete...neviem robia z týchto slúchadiel aboslútne nepoužitelný produkt.

Slúchadlá si rozhodne NEKUPUJTE. Používajú analógový prenos, takže čokolvek v husto zapratanom UHF pásme ich ruší. A nie trochu, ale veľmi. Nepoužiteľná vec. V AKG už pochopili, že je to fail a preto majú tieto slúchadlá označené ako "discontinued", čiže prerušili výrobu. Výdrž batérii nemám otestovanú, pretože som ich po pol hodine testovania utekal vrátiť do obchodu...

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pri počúvaní relácie neruší ostatných v miestnosti.

• pohodlie
    • kvalita zvuku
    • dockovanie

• ok

celkem vyhovuje

• - dobre sedia na hlave
    • - cena
    • - zvuk slabý
    • - pri max hlasitosti výrazný šum
    • - pri vkladani do nabíjačky sa musím trosku s nimi pohrať aby začali nabíjať

Neviem ako fungujú iné wifi slúchadla ale ak majú podobne vady( šum a zvuk ) tak sú OK ak nie tak palec dole

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• - Pomerne pohodlne sedia na hlave a netlacia
    • - Jednoduche nabijanie v docku
    • - dobra vydrz baterii
    • - Zly zvuk, zla dynamika
    • - silne pocutelny sum

Sluchadla vyzeraju pomerne slusne, plast vsak posobi lacno. Z hladiska pohodlia su velmi dobre, netlacia ani po dlhsej dobe (teda aspon u mna nie). Zvuk je vsak velkym sklamanim. Silne je tiez pocutelny "radiovy" sum, pri pohybe mate niekedy pocit, ze pocuvate stary tranzistor. Nabijanie v stojane je komfortne a bateria ma slusnu vydrz.

• dosah min.20 metrov aj cez steny
    • pre bežné používanie sú super
    • krátky kábel s konektorom cca 70cm
    • dlhé nabíjanie batérií

určite som nechcel Philips atď... ktorý vyrábajú od vrtákov až po žehličky. Dal som na pre mňa neznámu značku AKG, a maximálna spokojnosť

• cena/vykon
    • nemám žiadne

vysoká kvalita reprodukcie zvuku

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Ziadny sum minimalne skreslenie.
    • K TV idealne.
    • Konektor na dobijanie sluchadiel je trochu nepresny.

Velmi dobre bezdrotove sluchadla.