Najnovšie recenzie zo sekcie Slúchadlá

Overený zákazník MUZIKER.sk Andre

Pridané: včera, 10:45

• príjemná cena
  • príjemné prevedenie
  • na cenové pomery dobrý zvuk
  • ...neodpojiteľný kábel, ale tak v tejto cenovej skupine by to bol asi už luxus :)
  • náušníky (celkom sa potí človek v tomto teple), stačí "repasovať"

Používam ich každý deň k PC na počúvanie a analyzovanie (recenzovanie) hudby, uvidíme časom. Určite odporúčam v tejto cenovej kategórii. Zvuk mne pripadá analytický, vyvážený, trochu menej živý a presvedčivý, avšak precízny, každý zvuk - nástroj počuť bez nejakého chrapčania, rozoznať všetky zvuky v širokom spektre, príjemne sa počúva a nosí. Neprebasované. Porovnanie hi-fi zostava a priame zapojenie napr. do magnetofónu - absolútne prekvapenie, ozaj príjemné počúvať, kazeťák JVC z 80 roku to "precikal". Porovnávať s inými slúchadlami je ťažké, keďže som vlastnil len strednú triedu od firmy Wave z USA. Dostal som čo som chcel. Škoda, že nemôžem porovnať s verziou bez písmena a flat verziu.Ide o otvorené slúchadlá, preto nečakajte nejaké odhlučnenie od okolia. Ak nie ste extrémne náročný a nepotrpíte si na značku, na domáci, viacmenej bežný posluch či na cesty do hotela ideálny spoločník.

Overený zákazník DATART.sk Marty

Zakúpený v DATART.sk

• najlepšie slúchadlá vo svojej kategórii
  • perfektný zvuk
  • kompaktné na cesty pri zložení
  • neviem nájsť žiadne proti

Koss Porta Pro sú legenda. Meniče navrhoval génius, takže sa tieto slúchadlá len s malými zmenami vonkajšieho dizajnu vyrábajú už roky. Ako zvukár u týchto slúchadiel oceňujem perfektné a lineárne podanie tónov bez zbytočného zdôrazňovania hĺbok či výšok. Kompaktné vyhotovenie a systém skladania umožňujú zabaliť slúchadlá do priloženej taštičky v ktorej nezavadzajú a sú chránené pred poškodením.

Otvorené vyhotovenie slúchadiel naviac umožňuje vnímať okolité zvuky, takže na rozdiel od uzavretých slúchadiel (typu Beats) neprepočujete sanitku alebo prichádzajúci vlak ;-)

Osobne považujem tieto slúchadlá za to najlepšie, čo môžete kúpiť v cenovej kategórií do 100€. Jasne, Senheiser je o triedu vyššie, ale cenovka je trojmiestna a len zriedka začína jednotkou.

Skratka ak chcete slúchadlá na kvalitné počúvanie hudby pri cestovaní, alebo na prácu zvukára niekde na feste či koncerte, KOSS Porta Pro sú pre vás to najlepšie, čo si môžete vybrať...

C-Tech Raiden, GHS-03

C-Tech Raiden, GHS-03

Overený zákazník eTECHSHOP.sk MarianK

Zakúpený v eTECHSHOP.sk

• Pohodlné
  • Pekný Dizajn
  • Menej ohybný kábel
  • Ovládanie mikorfónu nepraktické

Fakt pohodlné, ani po viacerých hodinách nosenia netlačia.
Škoda že po pol roku je už nalomený kábel, takže niekedy funguje iba jedna strana slúchadla. Ale to je tiež pravda že za tych par mesiacov bol dosť často používaný.

Ak by nebolo toho nalomeného kábla tak by som povedal že si ho nechám dlho.
Kvalita zvuku je primeraná cene, netreba čakať zázraky, na bežné používanie postačí.
Mikrofón používam hlavne na skype + teamspeak, podla reakcií druhých strán je celkom v pohode.

Roccat Syva, ROC-14-100

Roccat Syva, ROC-14-100

Overený zákazník najtovar.sk Ryan

Zakúpený v najtovar.sk

• Kvalitný zvuk
  • značka Roccat
  • dĺžka kábla ideálna (notebook, mobil)
  • pre niekoho silnejšie basy

Roccat je značka kvality (podľa mňa) mám ich druhý produkt (prvý podložka) Slúchadlá sú výborné na hudbu, filmy ale aj na hranie či už CS:GO alebo niečo iné. Niekomu budú asi vadiť vyššie basy, ale inak odporúčam

Razer Kraken 7.1 Chroma

Razer Kraken 7.1 Chroma

Jakub Jakub

• Kvalita zvuku
  • Kvalita mikrofónu
  • Kábel strašny! Sluchadla za 90€a kábel sa krúti až tak že sa mi skratil asi na 60cm.
  • Nehorázne z nich bolia uši..
  • Razer Synapse - zložité nastavovanie, zbytočne zložité.

Mením za hyper x.

Esperanza EH142

Esperanza EH142

Overený zákazník SuperShop.sk colio

Zakúpený v SuperShop.sk

• žiadne
  • ani pokl.blok ani záručák

hnus grc

AKG K 44 V2

AKG K 44 V2

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Zakúpený v MUZIKER.sk

Produkt nepouzitelny, radio funguje na analogovom principe a neustale je rusene. Takze na pozadi su stale nejake brumy a šumy. Produkt ako z 90tych rokov.

KRK Systems KNS 6400

Sennheiser MX 475

Overený zákazník TNTRADE.SK Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2016

Zakúpený v TNTRADE.SK

• Za cca 20eur dobry zvuk.

Samozrejme ide o subjektivny nazor.

Sony MDR-E9LP

Sony MDR-E9LP

smajdovamanka smajdovamanka

• pohode su
  • výšky a basy su okay
  • zvuk pesničiek od nirvany je pekný
  • čort zanedbany

smacznego totego jetztego pszego pszego pszausć

Shure SE535

Shure SE535

Stepan Stepan

Pridané: 23. júla 2016

• fantasticky zvuk- plnohodnotne audiofilne pocuvanie (pouzity prehravac FiiO X3 2gen.)
  • komfortne nosenie
  • moznost vymenit snuru
  • odhlucnenie vonkajsieho zvuku
  • asi jedina vec , ze pri prvom pouzivani je treba mat troska prax na nasadenie do usi. Verim,ze casom to pojde

Napisem iba v skratke: chcel som poriadne sluchadla, lenze som sa nevedel rozhodnut medzi velkymi a spuntami . Nakoniec som si vybral spunty a to preto ze su nenapadne pri beznom pouzivani, ale aj pri behani atd... . Je to az neuveritelne,ze tak male sluchadla maju tak dokonaly zvuk- vrelo odporucam vsetkym. No a samozrejme nemusim rozpravat ,ze k tymto sluchadlam potrebujete poriadny prehravac (ja osobne pouzivam Fiio X3 2gen.)ak teda chcete vyuzit cely potencial tychto sluchadiel.

Arkas BSH6000

Arkas BSH6000

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Zakúpený v NAY Elektrodom

• vôbec nefungovalo dátové prepojenie,MP3 nepoužiteľné, vadný prístroj, musela som ho vrátiť

prístroj nepoužiteľný

Marley Smile Jamaica Midnight

Marley Smile Jamaica Midnight

Mária Mária

Pridané: 22. júla 2016

• dizajn je skvelý, prírodný
  • veľmi kvalitný zvuk
  • káble sa takmer ani nemotajú
  • vyrobené z certifikovaného dreva a obal je z recyklovaných materiálov
  • nič som nenašla

Beats by Dr. Dre Solo2 Luxe Edition

Beats by Dr. Dre Solo2 Luxe Edition

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 22. júla 2016

• Suuuuuper! sluchatka su na vyssom leveli.. musis to pocut a precitis eurforiu ktori si este pri hudbe nezazil. jednoznacne odporucam vsetkym ktori ziju s hudbou;)
  • nemam nic

Marshall Major II

Marshall Major II

Overený zákazník MUZIKER.sk xy

Pridané: 21. júla 2016

• zvuk
  • dizajn
  • odpojitelny kabel
  • po case z nich bolia usi

za tu cenu sa to oplati

LAMAX Beat Blaze B-1

LAMAX Beat Blaze B-1

Lýdia Dunajová Lýdia Dunajová

• dobrá cena
  • netlačia uši
  • dajú sa použiť i s káblom

So slúchadlami som veľmi spokojná, sú super.

Kitsound iD

Kitsound iD

Overený zákazník kupma.sk Ki Ko

Zakúpený v kupma.sk

celkom fajn, len tá farba červená

CellularLine Bumblebee

CellularLine Bumblebee