Sony XBA-H1

Účel
športové

• , zakúpené v Gigastore

• plochy, plytky zvuk

usi zvyknute na UE Super.fi 5 toto neprehryznu. velmi priemerne sluchadla.

• , zakúpené v VVTech

• dobry zvuk - a to je to podstatne
    • dobre drzia v usiach
    • chyba mi ovladanie na kably - ale to je dane skor urcenim tychto sluchadiel

po niekolkych (aj negativnych) recenziach co som precital na nete som sa rozhodol, ze si ich kupim. sluchadla dobre drzia v usiach, izolacia vonkajsieho zvuku je dobra. pre pocuvanie bolo treba nastavit equalizer. po nastaveni (samozrejm eto je u kazdeho individualne) je zvuk dokonaly.
    povedal by som ze tento typ sluchadiel je vyslovene na vychutnavanie si kvalitnej hudby. som s nimi velmi spokojny.

7 g
štuple
Účel
športové

Slúchadlá do uší

Skutočný mobilný zvuk. Rad slúchadiel do uší XBA od Sony určujte štandard špičkového prenosného zvuku. Základný model XBA-H1 je vďaka hybridnému systému budiča veľkým krokom vpred oproti bežným slúchadlám.

Úvod k inováciám. Slúchadlá XBA-H1 ponúkajú vďaka inovatívnemu hybridnému dizajnu budiacej jednotky krištáľové vokály a hlboké uspokojujúce basy. Sú ideálne pre zvukových nadšencov, ktorí hľadajú bohatší hudobný zážitok.

Klapky na výber. Pohodlné penové silikónové ušné klapky sa dodávajú v troch veľkostiach, takže máte istotu, že tesne priliehajú, nešmýkajú sa a minimalizujú hluk okolia.

Úžasný zvukový pokrok. Vychutnajte si zvuk stvorený pre potešenie. Slúchadlá XBA-H1 používajú výkonnú kombináciu 9 mm dynamickej budiacej jednotky a budiacej jednotky Balanced Armature na reprodukciu úchvatne čistého zvuku v celom rozsahu počuteľných frekvencií.

Dômyselnosť dizajnu. Okrem neuveriteľného zvukového výkonu majú slúchadlá do uší XBA-H1 niekoľko dôležitých funkcií zaručujúcich pohodlie a možnosť prispôsobenia, vrátane krytu obmedzujúceho vibrácie a kábla, ktorý sa nezamotáva.

Rozhýbu vás a hýbu sa s vami. Pri ceste vlakom, pri práci v kancelárii alebo na prechádzke - so slúchadlami XBA-H1 si vychutnáte hudbu na maximum. Objavte zvuk štúdia upravený na cesty.

Uzavretý akustický typ

• Budiace jednotky: hybridné 2-pásmové
  • Frekvenčný rozsah: 5 - 25 000 Hz
  • Citlivosť: 105 dB/mW
  • Impedancia: 40 ohmov (pri 1 kHz)
  • Kábel: bezkyslíkatá meď (OFC), typ Y, dĺžka 1,2 m
  • Konektor: 3,5 mm, pozlátený, tvar L
  • Hmotnosť: 7 g
  • Farba: čierna

• Takmer studiovy zvuk (mal som tu cest robit v dubingu)
    • Vyborny utlm okolia
    • Vyhovujuca cena
    • - zatial nic

A ten pan co si zvykol na UE Super.fi 5 je asi hluchy, ked mu staci pocut farbu zvuku iba do 15 kHz.

L.

• , zakúpené v Gigastore

• plochy, plytky zvuk

usi zvyknute na UE Super.fi 5 toto neprehryznu. velmi priemerne sluchadla.

• Po troch mesiacoch môžem povedať, že moje skúsenosti so slúchadlami XBA-H1 od Sony sú veľmi dobré. Je vidieť, že Sony si...

Zobraziť celú recenziu na www.letemsvetemapplem.eu

• , zakúpené v VVTech

• Vyváženosť
    • hlasitosť
    • Kábel
    • Jack
    • Vymeniteľné silikónové vecičky do ucha..
    • Absolútne všetko
    • Absolútne nič

Najlepšie slúchadlá do 100 €ktoré si môžte zaobstarať.. som audiofil ale proste tieto slúchadlá ma ukájajú v celom rozsahu.. proste perfekt..
    10/10