Sony MDR-ZX550

• dobrý zvuk
    • aktívne potlačenie hluku
    • zle sedia na hlave
    • majú malý prítlak

Slúchadlá som vyberal len podľa ceny. Len 80 EUR a dokonca SONY. Prvý krát som ich vyskúšal pri ceste vlakom. Bolo to super. Dobrý zvuk, aktívne potlačenie hluku funguje, spárovanie cez NFC išlo na prvý krát. Po hodine som si všimol že nejako zle sedia na hlave a majú malý prítlak, takže okolitý hluk preniká do uší. Po vystúpení z vlaku nastal šok. Každý krok sprevádzalo dunenie. Skúšal som vypnuté aj zapnuté potlačenie hluku ale nič nepomohlo. Takže ďalší značkový šmejd. Záver je jednoduchý. Kúpte len v prípade, že pri počúvaní sedíte alebo sa nehýbete.

Konektor
USB
Typ slúchadiel
uzavreté

Bezdrôtové slúchadlá

Vychutnajte si pohodlné počúvanie so slúchadlami ZX550BN s technológiami NFC a Bluetooth a potlačením okolitého hluku. Hudba je krištáľovo čistá a skladby uložené v telefóne sú ľahko prístupné, pričom po 4,5 hodinách nabíjania môžete počúvať až približne 25 hodín.

Pripojenie jedným dotykom pomocou technológií Bluetooth a NFC

Zabudovaný mikrofón

Ovládanie

Technológia digitálneho potlačenia hluku pre dokonale jasný zvuk

Technológia Beat Response Control

Skladacia konštrukcia

• Hmotnosť: 167 g
  • Farba: modrá

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dostal som ich ako darček
    • Fajn výšky
    • Dlho vydržia na nabitie
    • žiadna izolácia
    • vŕzgajú
    • do roka sa mi rozpadli
    • ubúdala na nich kvalita zvuku

tento produkt sa absolútne neoplatí kúpiť..

• , zakúpené v OKAY.sk

• nízka cena