Sony MDR-ZX300

So všetkym som spokojny

• spolahlivé

OK

• , zakúpené v Electro World

• su krasne.dcerka je z nich paff :)
    • mozno slabsie bassy

Slúchadlá s mikrofónom
Prenos signálu
káblové
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti

Kompaktné slúchadlá Sony MDR-ZX300 s obľúbeným dizajnom, priamym presným zvukom a výborným pomerom cena/výkon, si už získala mnoho priaznivcov po celom svete.Ľahké slúchadlá s nastaviteľným hlavovým mostom a polstrovanými náušníky poskytujú pohodlie aj pri dlhom nosení.Sú uzavretého typu, takže hudbu dobre počujete aj v hlučných dopravných prostriedkoch.Práve vďaka tomu a ich dobrej skladnosti sú ideálnym spoločníkom na cesty.

Dynamické 30 mm meniče zaistí ostré výšky aj veľmi slušné basy pri vynikajúcom frekvenčnom rozsahu 10 - 24,000 Hz.Plochý prívodný kábel je pevný a odolný, rovnako tak je robustný aj 3,5 mm konektor, ktorý sa u ostatných slúchadiel často zničí.Telo a hlavový most sú kvalitne spracované, čo v tejto cenovej hladine príjemne prekvapí.Aby si vybral skutočne každý, ponúka je firma Sony hneď v troch farbách.

Parametre a špecifikácie:

• Hlboké basy
    • Veľmi vysoká odolnosť
    • Super design
    • Nízka cena
    • Výšky sú trochu "šumivé"
    • Slabšie držia na hlave

Lepší zvuk za túto cenu rozhodne u konkurencie nehľadajte.
    Zvuk má kvalitu rozhodne aj o 10/20 € drahších modelov, odolnosť týchto slúchadiel nikto nemôže zaprieť, koľkokrát mi spadli zo stola a nič im nie je :)

• dobre basy

• Netlacia usi

Naozaj dobry . Kto chce kupit tak nech kupi , lebo je naozaj dobry

• Mám ich 2,5 roka a stále fungujú
    • Kvalitný zvuk, primeraný cene
    • Sú dobre na prenášanie - nosím ich všade :)
    • Basy trocha slabé

Kvalita je výborná aj po každodennom počúvaní, mám ich 2,5 roka. Basy sú slabšie ako u bežných slúchadiel ale vyvažuje ich dobrý zvuk. Pre niekoho, kto nemá rád slúchadlá dunivky ideálne. Tie basy sú citelné ale slabšie.

• slabe basy,slabe vysky,chrcia basy pri basovych pesnickach,tak co je na nich super

finalista roku 2012,si robia srandu? vsetci mate asi v usiach stuple a hlavne baby,moje 3rocne panasonic rp-ht010 hraju lepsie vyskovo,basovo tiez,aj ked tiez chrcia pri basovych pesnickach,ale stali ma 8eur a sony sa moze hambit,uz neverim recenziam,philips je na tom rovnako v tejto cenovej kategorii

velmi dobre su

• spolahlivé

OK

• , zakúpené v Electro World

• su krasne.dcerka je z nich paff :)
    • mozno slabsie bassy

• Zvuk je relativne cisty
    • Bass prijemny / teply zvuk (english: warm sound), nie pichlavy
    • Oproti Koss citit, ze SONY MDR ZX300 trochu TLMI zvuk (ako v uzavretej miestnosti)

Mam tu na stole Koss porta Pro a Sony ZX MDR 300.
    Ja som si kupil pred pol rokom Sony MDR-ZX 300.
    Koss portaPro, ktore tu teraz mam, nie su moje. Nie som odbornik ani perfekcionista, ale viem co pocujem.
    Ako test som si vypocul: pozri youtube "Top 5 Dubstep BASS DROPS" a tiez "Loreen, EUPHORIA". Bol som v uplne tichej miestnosti. Je obrovsky kvalitativny skok medzi sluchadlami do 15 EUR a tymito Sony ZX300 do 25 EUR. Ale ked sa pozrieme este o 10 EUR vyssie (teda do 35 EUR), tak Koss porta Pro ma este presvedcivejsi bass a celkovo zvuk je mohutnejsi, nie je vobec potlaceny oproti Sony ZX 300. Sony ZX300 zvuk nie je uplne zly. Sony ZX300 ma precizny a prepracovany zvuk s prijemnym makkym (nie pichlavym) bass-om, ale oproti Koss citit, ze Sony ZX300 trochu TLMí zvuk. Nie je to uplne tlmenie, ale oproti Koss portaPro si to v tichej miestnosti vsimnete. Sony MDR-ZX300 ma zvuk ako keby som bol zavrety v nejakej malej/tesnej miestnosti. Oproti Koss ma Sony ZX300 zvuk fadnejsi / obycajnejsi. Pri pocuvani Koss portaPro mam v hlave pocit nadhernej vibracie spolu s bass-om. Sony ZX300 ma tiez tuto vlastnost, ale nie je to take vyrazne ako u Koss. Pozor, nehovorim o rusivom rezonovani, ale o prijemnom vibrovani v harmonii so zvukom / bass-om. Koss nechava zvuku volny priebeh - slobodu a v hlave pekne vibruje. Nemusim dat hlasitost uplne silno, aby bolo citit to prijeme vibrovanie (nehovorim hucanie, ale prijemne vibrovanie). Sony MDR-ZX100 tlmi este viac ako ZX 300. Mal som na usiach aj sluchadla za 300 EUR a zvuk pekne vibroval, nie viac ako u Koss portaPro + stredy a vysky boli este o cosi cistejsie, ale tolke peniaze za sluchadla :-)) ? Koss porta Pro mi pripada lepsi oproti Sony ZX300, ked nahravka, ktoru pocuvate, je kvalitativne dostatocne dobre urobena a pocuvate v uplne tichom prostredi (ako inak sa da vychutnat hudba). Kto da radsej 10 EUR za cigarety, nech si kupi Sony ZX300. Kto ma este 10 EUR navyse a vie, ze bude so sluchadlami opatrne narabat, nech si kupi Koss.