Sony MDR-XB600

Konektor
3,5 mm Jack

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• + krásny a čistý zvuk

S tymyto slúchadlami som nesmierne spokojný.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Parametre

Odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• su pekne perfektne tlmia okolity zvuk, dost dobrý bas,
    • neviem zatial nič

kupoval som ich hlavne pre sylne basy, ktore naozaj maju, samozrejme zalezi od to čo počuvate ...

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack

Sony MDR-XB600 skladacie slúchadlá s nízkou hmotnosťou. Vybavené neodýmovou budiacou jednotkou s priemerom 40 mm. Advanced Vibe Structure zaručí široký frekvenčnému rozsahu a vysokú citlivosť. Dokonale tesniace ušné klapky izolujú okolitý hluk. Hnedo-zlaté farebné prevednie.

• kvalitný zvuk
    • design
    • plochý kábel
    • dajú sa zložiť
    • dobre sedia na ušiach, sú mäkké
    • kožený povrch na vrchu
    • slabšia konštrukcia
    • kratší kábel
    • sú na nich vidieť odtlačky od prstov

kvalitné slúchadlá za super cenu

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• + krásny a čistý zvuk

S tymyto slúchadlami som nesmierne spokojný.

• , zakúpené v Andrea Shop

ok

• ok

k počítaču vyhovuje

• , zakúpené v Alza.sk

Zatial ziadne problem idu perfketne naozaj odporucam :)

• Skvelé ! Krásny čistý zvuk, skvelé basy aj pri menšej hlasitosti
    • dobré odhlučnenie prostredia.
    • štúdiová kvalita
    • pomer cena/kvalita = fakt velké plus
    • vzhľad (mám zlato-hnedé)

Vyberal som si medzi Sony V55 a XB600 a som s nimi maximalne spokojný. Vždy sa teším, ked si ich možem dať na uši a vychutnať si štúdiovú kvalitu hudby. Určite odporúčam !!!
    ...Ak sa neviete rozhodnúť, myslím, že tieto slúchadlá su dobrý výber pre tých, ktorí chcú mať kvalitu za dobrú cenu, tiež pre tých, ktorí chcú mať štýl a dobre vyzerať...pre tých, ktorí zároveň potrebujú odhlučniť prostredie ako aj ja ( keď istý člen rodiny pozerá v izbe na televízii Fatmagul, či Búrlivé víno, tak potrebujem tieto pecky aby som si nehodil slučku ). A tiež dobrý výber pre tých, ktorí to chcú maximálne vybassovať.
    ...Tí, čo sem píšete, že by mohol mať odpojitelný kábel, tak si kúpte s odpojitelným káblom. Ked vás tlačia na ušiach, tak máte velké uši . A tím, čo sa vám v nich potia uši po dlhšej dobe počúvania, tak si skúste dať na hlavu čiapku a po pár hodinách skúsiť, či nebudete mať spotenú hlavu.... Chcete kožené veci, ale nepáči sa vám koža...chcete náhlavné sluchádlá, ale tlačia vás na hlave ...chcete slúchadlá s odpojovacím káblom, alebo káblom z jedného ucha, ale kupujete si tieto a potom sem píštete negatívnu recenziu...Kúpite si tieto sluchádla a potom vám vadí, že ich nemôžte nostiť von, lebo sú vraj velké...Vadí vám silný basový zvuk ? však si ich nastavím, nie ? alebo si nekupujem slúchadlá, ktoré už v názve majú EXTRA BASS :D....pýtam sa teda, viete vôbec čo chcete ? :) ...Tovar si predsa nevyberá majitela...Keby vám ich prišla dať priamo na hlavu napríklad Megan Fox, tak vy napíšete, že to mohla byť radšej Angelina Jolie...Recenzia má pomôcť kupujúcemu vo výbere, a nie sa zamýšlať nad vašou hlúposťou..
    ...Tiež odporúčam objednavať z mall.sk. Najnižšia cena, poštovné zdarma kuriérom k vám domov, dodanie cca 2, max 3 pracovné dni.
    Toď asi vše. Dúfam, že som aspoň trochu pomohol ;) Salut

Veľmi dobré.