Sony MDR-EX50LP

Typ slúchadiel
štuple

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitny zvuk

Vynikajuce stuplove sluchatka ktore dobre zapadnu do ucha s kvalitnym basovym zvukom a dostatocne dlhym kablom.

• , zakúpené v Alza.sk

• kvalita, dobrá cena
    • ----

som spokojná, vyhovuje mi

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitny a cisty zvuk, dobré basy
    • ziadne

Dobrá cena, za kvalitnú hudby. Kábel sa neláme a sluchadká su odolné.

Konštrukcia
Kmitočet max
23000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Slúchadlá SONY MDR EX-50LP Vám sprostredkujú špičkovú reprodukciu so silným basovým základom. Ich ergonomické koncovky sa dodávajú v troch veľkostiach pre dokonalé prispôsobenie každému užívateľovi, jeho maximálny komfort aj elimináciu okolitého hluku. Vďaka silným neodymovým magnetom s hustotou 400 kJ/m3 reprodukujú tieto slúchadlá s dokonalou presnosťou vysoké a stredné tóny a dopĺňajú ich mohutnými basmi. Pripojenie kábla je spevnené mäkkými silikónovými koncovkami, ktoré spoločne s integrovaným posuvníkom zabraňujú zamotania a predlžujú životnosť kábla. Jedná sa o ideálny doplnok k všetkým prenosným hudobným prehrávačom.

Určenie  Do uší, Štýlová
Hmotnosť  3 g
Pripojenie
Pripojenie  3,5 mm Jack
Dĺžka prívodného kábla  1,2 m
Vedenie kábla  Obojstranné (do oboch mušlí)

• tieto slúchatka sú úplne top a pre milovníkov dramačov, ako som ja,.. sú tieto slúchatka excelentné!!! :)
    • nemám žiadne negatívum

Prvé slúchatka ktoré mi vydržali vyše roka a u mňa je to nenormálne. :D Kupujem zas, jednoznačne! :)

• Extrémne odolné - kábel v slúchadlách skvelo drží, takisto kábel na jacku má také to zakončenie, ktoré sa dá ohýbať (rovnaké ako na kábloch ktoré idú do elektriky, také to "rebrovanie") takže kábel sa len tak ľahko pri slúchadlách ani pri jacku nezlomí
    • L-kový jack
    • Kvalitné basy
    • Príjemné výšky
    • V balení 3 veľkosti štupľov (ktoré sú chválabohu silikónové a nie gumové takže nie sú tvrdé ale príjemne mäkké)
    • Dobre sedia v ušiach vďaka skvelému tvaru
    • "Výstupok", taká bodka na ľavom slúchadle takže aj bez hľadania značiek viete ktoré slúhadlo patrí do ktorého ucha
    • Dobré viditeľné značky R, L (pravé, ľavé) - čo býva problém u väčšiny slúchadiel
    • Taký ten "posúvač" na kábli - ktorý sa dá nastaviť od toho tam kde sa rozdvojuje kábel až po slúchadlá, takže sa dá nastaviť šírka rozdvojenia + ľahšie sa skladujú a slúchadlá sa o seba navzájom nezamotajú
    • Dotyk kábla sa prenáša do slúchadiel takže nevhodné na beh (nebyť tohto tak dávam 5 hviezd = 100%)
    • L-kový jack (subjektívne - pre väčšinu však výhoda - nie je taký dlhý)
    • (veľmi maličké mínus) Mäkké silikónové štuple, takže o trocha horšie izolujú vonkajší zvuk oproti tvrdým (ale za to sú príjemné v ušiach)

Taktiež mám len dobré skúsenosti s týmito slúchadlami ...
    1 a pol roka vydržali dosť extrémneho zaobchádzania, každý deň som ich pripojil do mobilu, hodil do vačku (samozrejme jackom dolu a mobil naň, takže jack všelijako pozohýbaný) a vydržali ako hodinový beh, tak cestu do školy, vlakom, autobusom.. raz sa mi podarilo slúchadlo ponoriť do pohára s vodou, po osušení pripojil a šli ako nové. Kvalita zvuku (počúvam najmä zahraničný hip-hop, alternative a pop) je jedna z najlepších. Kvalitný a čistý zvuk, príjemné výšky a dosť hlboké basy (samozrejme, nie je to žiaden subwofer). "3D reprodukcia" trochu horšia, ale tiež dobrá.
    Ich asi jedinou nevýhodou je že akýkoľvek dotyk kábla počujete v slúchadlách, takže na beh a dokonca ani na chôdzu, ak sú slúchadlá na bunde/tričku sa nehodia. Ak sú však pod bundou/tričkom tak to nie je také zlé a pri hlasnejšej hlasitosti to nevnímate.
    Ale nehľadiac na túto vlastnosť ich naozaj len odporúčam.
    Prvé slúchadlá čo som mal boly Sony, nepamätám si značku, ale tiež boli fajn.
    Ďalšie som mal SkullCandy JIB - prebasované a odišlo slúchatko po pár mesiacoch.
    Potom takú tú značku taká kostra ryby - tie boli moc upišťané, bez basov, ale za 13€ som mal aspoň kľúčenku na kľúče (v balení bola oranžová, gumová kostra ryby, asi na namotanie slúchadiel).
    Potom som sa rozhodol investovať do týchto a bol som príjemne prekvapený ich odolnosťou. Odporúčam a už sa teším keď mi prídu z reklamácie (odišlo ľavé slúchadlo - pri jacku som tak ohýbal kábel, až po roku a pol to nevydržalo). Kupoval som ich v Datarte a už ich v ponuke nemajú, takže dúfam že mi ich buď opravia alebo vrátia peniaze, pretože ak mi ich neopravia a dajú že si môžem vybrať iné z ich ponuky, budem sklamaný.

• Najlepšie slúchadlá vôbec čo sa týka pomeru cena/výkon
    • Tri roky každodenného používania, zatiaľ bez sklamania
    • Maximálna spokojnosť
    • Po 2,5 roku odišiel jack, výmena a slúchadlá fachčia ako nové
    • Trochu zodretá po čase, na funkcionalite neuberá
    • Po výmene jacku začali v maximálnych hlasitostiach trochu chrčať-záleží aj od kvality nového jacka a samozrejme prehrávača

Za danú cenu to najlepšie, čo si môžte kúpiť. Po troch rokoch dennodenného používania môžem s kľudným srdcom prehlásiť, že pomer cena/výkon je neprekonateľná.

• Po 2 rokoch pouzivania TOP
    • Viac vtexte
    • ZIADNE

2 roky hrubeho zachadzania, rozumej nosenie vo vrecku s klucami, v posilke alebo pohadzovanie len tak na zemi a az na to ze z nich opadala farba hraju uplne rovnako ako ked som ich kupil nove. Pre porovnanie som si zadovazil ich verziu s dialkovym ovladanim MDR-EX110 a zvuk je v porovnani s novymi upne totozny. Akurat gumicky do usi sa mi postracali a potrhali ale to je ocakava unava materialu. :) Kabel je stale pevny, akurat pozlatko z jacku je opotrebovane. Za in-Ear sluchadla alebo takzvane stople som nikdy neunuval vyhadzovat takzke prachy ale tieto sluchadla predcili moje ocakavanie.

• Mam ich 3 roky az teraz sa mi zlomil kabel pri jacku. Pouzivam ich na hudbu z mobilu a obcas na komp v robote. Myslim ze maju vazne dobry zvuk aj ked nesom nejaky odbornik. Urcite kupujem znovu !
    • Nic

Ked mi vydrzia aj tieto roky tak kupim zase rovnake :D

• rozmyslam nad niecim "+" ale nic na nenapada.
    • "-" je mnoho.
    • - kabel je ako u klasickych sluchadiel co davaju ku telefonu, tie vyhadzujem automaticky do kosa koli celkovej kvalite.
    • - vonkajsi tvar ozvucnice (sluchadla) je ostry a zle sa drzi a vklada do usi
    • - celkovo vyzeraju lacno (mam biele)
    • - teraz ta dolezita cast, zvukovo su na tom najhorsie
    • - presytene vysky, potlacene basy
    • posledne som mal 2x sluchadla Creative EP-630. oba som znicil, lebo som ich vobec nesetril, ale zvukovo boli neporovnatelne lepsie. Ked tieto Sony MDR-EX50LP znicim, a to bude coskoro, tak sa vratim spat ku Creative EP-630.
    • Tu chcem upozornit ze pouzivat ten isty prehravac s rovnakymi nastaveniami (bez EQ, bez korekcii, na tej istej hlasitosti). Samozrejme som vyskusal aj ine zdroje signalu a zvuk je rovnako zly.

tieto sluchadla by som neodporucal, v danej cene by som odporucil Creative EP-630.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitny zvuk

• Dizajn
    • veľmi dobrý zvuk
    • gumičky na vymenenie
    • dobre držia v ušiach
    • boli vypraté a išli ďalej
    • hlasné na to, že sú 9 mm meniče
    • po čase nehrajú tak ako hrali keď sú nové

Mal som tieto sluchátka rok. V jednom songu som počul ako sa jeden spevák nadýchol čiže som bol som so zvukom veľmi spokojný, ale keď sa mi vyprali tak po polroku jedno prestalo hrať a druhé totálne šušťalo. Objednal som si ich znova lebo viem, že do čoho idem. Lepšie slúchatká v tejto cenovej kategórii nie sú.

• Basy
    • Výšky
    • Hrajú úplne tak isto ako beats má ich kamarát a porovnávali sme basy a hlasitosť takže fake na beats sa podaril :D
    • Tenký káblik

Veľa muziky za málo penazí

Kupované z alzi

Určite odporúčam každému ked chce počúvať dubstep alebo hip hop alebo pop je to jedno tieto slúchadlá prehraj´asi fakt každý štýl hudby

• Čistý zvuk
    • Pekný design
    • Pozlátený konektor
    • Nastaviteľná veľkosť káblu
    • Basy
    • Zatiaľ žiadne

Basy sú podľa môjho vkusu trošku slabšie ale pre človeka čo nechce totálne prebasované slúchadlá úplne postačí