Razer Kraken 7.1 Chroma

Konektor
3,5 mm Jack

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• Úžastný zvuk
    • Vďaka nim už som Legendary Eagle (CS:GO)

• Zvuk
    • Bassy
    • Nastavenie zvuku v Synapse
    • Vyššia cena
    • Občas "šumia" ale je to spôsobené USB koncovkou a prepojením do PC

Výborné 7.1 slúchdka.... už sa mi stalo že niekto v hre zaklopal na dvere a ja som bežal ku vchodovým, že to je poštárka :D

• kvalita zvuku

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack

Headset Razer Kraken 7.1 Chroma využíva pokročilého systému 7.1kanálového spracovania zvuku, vďaka ktorému vás ponorí ešte hlbšie do hry. Základom je extra nízka latencia pri spracovaní zvukového signálu a jeho modulácia do 360 ° zvukového poľa , Čo je vo väčšine prípadov možné len za pomocou niekoľkých meničov v každej mušli.

Osobná kalibrácia zvuku

Prácu so zvukom posúva ešte na vyššiu úroveň softvér Synapse , Ktorý poskytuje vysoký stupeň prispôsobenia. Sprostredkováva vám možnosť vyladenia každého kanála, zosilnenie basovej zložky a dokonca aj vyváženie hlasovej zložky pre maximálnu kontrolu nad zvukom. Prispôsobenie je možné navyše naviazať na konkrétny program, takže budete mať vždy optimálny zvukový výstup, nech hráte, sledujete film či počúvate hudbu.

Podsvietenie Chroma s 16,8 miliónmi farieb

Razer Kraken 7.1 Chroma vám poskytuje voľnosť vo výbere podsvietenia. Môžete si zvoliť akúkoľvek zo 16,8 milióna farieb , Rovnako ako nastaviť rôzne svetelné efekty. Všetko jednoducho a intuitívne v softvéri Synapse. Jednoducho vylaďte svoj headset, aby perfektne zodpovedal vašim požiadavkám vo všetkých smeroch.

Kľúčové prvky

Pokročilé 7.1-kanálové spracovanie virtuálneho priestorového zvuku.

Vylepšený digitálny mikrofón.

Navrhnuté pre dlhší herný komfort.

Osvetlenie Chroma s 16,8 miliónmi možnosťami farieb.

Pracuje so softvérom Razer Synapse.

Výkonné meniče pre najkvalitnejší zvuk v hrách.

Uzavreté náušníky pre optimálnu zvukovú izoláciu.

Skladací mušle pre ešte lepšiu prenosnosť.

Podporované OS:

Hmotnosť 340 g

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Kvalita zvuku
    • Kvalita mikrofónu
    • Kábel strašny! Sluchadla za 90€a kábel sa krúti až tak že sa mi skratil asi na 60cm.
    • Nehorázne z nich bolia uši..
    • Razer Synapse - zložité nastavovanie, zbytočne zložité.

Mením za hyper x.

• 7.1
    • máte v hre veľkú výhodu ked počujete nepriateľa skorej ako on vás a viete presnú polohu
    • svietia
    • mikrofon má kvalitu ako moj blue snowball ktorý som používal a je menší
    • vysúvací mikrofon
    • boli problémy s nastaveniami ale po 3 hodinách som to nastavil (je to velmi zložíté a neni to napísané v návode)

Rozhodoval som sa asi 2 mesiace medzi sennheisermi a beyerdynamicmi

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• Úžastný zvuk
    • Vďaka nim už som Legendary Eagle (CS:GO)

• Zvuk

má 16,8 miliona farieb :D no nekup to :D

• Top 3D 7.1 zvuk zo všetkých strán
    • Dizajn
    • Mikrofon
    • Ludský hlas znie velmi čisto
    • Prehladný software ovladač
    • Su tiche, takže vždy jak zvyšujem hlasitost tak mi to kričí hrozne nahlas volume up.
    • Samotná kvalita zvuku je tak na sluchadlá za 40 eur
    • Erogonomia (Tlačia) snad sa roztiahnu

Sluchadlá od značky Razer za trochu vysokú cenu, vhodné na gaming ale na pesničky to nieje velmi dobré. Slušný mikrofon a zvuk. Mal som skúsenost s Roccat Kave 5.1- Kave ma horší 3D zvuk, ale celkovu kvalitu zvuku má lepšiu roccat kave. Očakával som horší 3D ale je dokonalý ale zato som očakával lepšiu kvalitu zvuku. Cena kvalita trochu blby pomer, dal by som ich tak za 65. Inak odporúčam, ale ajtak by som odporúčil viac roccat Kave 5.1.

Top

• Perfektný zvuk
    • Basy
    • Pohodlné
    • Za tieto slúchadká je to ešte dobrá cena
    • Digitálny mikrofon
    • USB vstup
    • Podsvietenie loga Razer ktoré sa dá vypnúť
    • Balenie
    • Odporúčam:)
    • Po piatich hodinách tlačia na uši ale to si zvyknete :D

Kvalitné slúchadlá pre hráčov počítačových hier
    Majú oveľa lepší mikrofón, zvuk, basy ako Kraken Pro
    Za tú cenu sa určite oplatia ...cena=výkon
    Vrelo odporúčam :))

• Výborný 7.1 zvuk
    • Software
    • Spracovanie
    • Strašne šumia
    • Vysoká cena
    • Kvalita zvuku aj basov je za tu cenu nie je nič moc (moje slúchadlá z elektra za 4€ s Dolby Digital sound hrajú lepšie)
    • Pri veľa hrách som počul ozvenu
    • USB
    • Dobré ak tak iba na DOTA 2 kde bol zvuk naozaj nadpriemerný ale nekupoval som si to len na DOTU
    • Dosť sa potia uši

Po prečítaní mnoho recenzií a zhliadnutí desiatok videí na Youtube som sa rozhodol pre Krakeny. Celý nahltaný reklamou som ich hneď objednal. Keď konečne prišli rýchlo som si nasadil na hlavu boli veľmi pohodlné tak ako všetci sľubovali. Tak som ich konečne strčil do USB hneď po zapnutí sklamanie- šumenie. Myslel som že sa to napraví keď sa s tým trocha pohrám ale nie slúchadlá šumia pri nízkych hlasitostiach a pretrvávajú aj pri vysokých. Ďalej ma neoslovil ani ich zvuk. Všetci rozprávali že super zvuk no bohužial za tú cenu je to skôr priemer a myslím že za to vôbec nestoja. Ako som písal slúchadlá čo som len tak kúpil v elektre za 4€ hrajú s na mojej P6 s Dolby Digital Sound o mnoho lepšie.

Ľudia sú to šmejdy radšej za obzrite po konkurencií za tých 90€ čo som za ne dal vôbec nestoja FUJ! Zlá kúpa.

• skvelý designe
    • skvelý zvuk
    • troška tlačia na uši,ale človek si zvykne.Inak nič

Odporúčam.