Panasonic RP-HJE190E

• dobra cena dobry zvuk v basoch aj vyskach dobre sedia
    • zatial neviem

dobra cena dobry zvuk v basoch aj vyskach dobre sedia

• dobrá cena
    • priemerný produkt, nenadchli ma ani tak veľmi vyzdvihované basy, problém je aj v tom že v parametroch sa uvádza frekvenčný rozsah, ale viac dôležitá je frekvenčná charakteristika, pretože tá skutočne ukáže aký je útlm, alebo zosilnenie pri určitých frekvenciách - basy ma sklamali, ale výšky zase boli prehnané a asi pri 16 kHz bol veľký šum a bolo počuť slabý piskot.

Kupoval som podľa parametrov v internetovom obchode, ale som sa sklamal, pretože nesplnili ani zďaleka moje očakávania slúchadlá mali šum vo vysokých frekvenciách a stále tento šum bolo počuť aj keď do nich nešiel žiadny signál.

4 g

• Trieda produktu: Slúchadlá
  • Typ slúchadiel: Kôstky
  • Bezdrôtové slúchadlá: Nie
  • Mikrofón: Nie
  • Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (slúchadlá)
  • Dĺžka kábla: 1.2 m
  • Ovládanie hlasitosti: Nie