Marshall Major

uzavreté

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• krasny dizajn , vyborny zvuk , dobre sedia
    • pre niekoho s vacsou hlavou by boli asi male

pacil sa mi dizajn , kvalitna znacka , dobra cena , chcel som kvalitne sluchadka za dobru sumu , tieto mi prisli ako vyborne kombinac

• kvalita po všetkých stránkach

Kmitočet max
20000 Hz
Typ slúchadiel
uzavreté

Marshall Major sú vysoko štýlová uzavreté slúchadlá s mikrofónom, ktorá vám umožní vychutnávať si hudbu v tej najvyššej kvalite.Táto jedinečná slúchadlá vynikajú vysoko komfortným spracovaním s príjemným mäkkým polstrovaním, vďaka ktorému ich môžete pohodlne nosiť dlhé hodiny.Ďalšou výhodou je skladacia konštrukcia, ktorá zaručuje ich pohodlné prenášanie.Môžete ich pripojiť aj k mobilnému telefónu a pomocou ovládacieho prvku na kábli potom prijímať alebo odmietať hovory.Tieto slúchadlá sú kompatibilné s akýmkoľvek hudobným prehrávačom s 3,5 mm konektorom.

Parametre a špecifikácie:

1,2 m

Farebné prevedenie:
Čierne

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • Marshall Major nejsou sluchátka, se kterými se posadíte do koženého křesla obývacího pokoje nebo pracovny, zavřete oči a...

Zobraziť celú recenziu na www.letemsvetemapplem.eu

• mal som možnosť vypočuť si a porovnať asi 20 druhov rôzne drahých slúchadiel od rôznych značiek, všetky som otestoval v jeden deň a nerozumiem ako je možné že ľudia vyzdvihujú tieto slúchadlá pre ich údajný a super zvuk keď aj omnoho lacnejšie kusy napr slúchadlá za 49 eur mali krajší zvuk vrátane kvalitnejších bassov ako tieto Marshal ktoré stáli cez 80 eur, ľudia ktorí ich hodnotia pozitívne nikdy iné slúchadlá v ruke nedržali a preto si myslia že sú najlepšie. Dobrá rada pre tých ktorí zvažujú a nevedia sa rozhodnúť pri kúpe dobrých slúchadiel bude znieť ,,za tieto peniaze nájdete iné sláchadlá s omnoho lepším zvukom"
    • chorá cena ! kvalita zvuku ! (rôzne nastavený EQ pri rôznych žánroch tak isto odskúšaných aj na iných slúchadlách, úplne obyčajné, žiadny zážitok, našiel som lacnejšie slúchadlá s lepším zvukom a komfortnejším nosením kedže tieto slúchadlá ešte aj moc stláčajú hlavu) nič moc očakával som viac, majú bass ale len toľko ako úplne všetky ostatné takže ak niekto píše že majú super bass zdá sa mi to ako keby ten bass vyvyšovali nad ostatnými slúchadlami, nechápem prečo...toho bassu je dokonca ešte trochu menej ako u iných (ale to je pre niekoho výhoda), tlačia moc na uši, ak ich mám hodnotiť ako celok tak sú nevyhovujúce vo viacerých smeroch.

nedoporučujem, ich cena je prehnaná, môžte si ich vypočuť v predajni Datart a porovnať s inými a sami prídete na to že z tých 20 druhov vystavených slúchadiel sú tieto asi druhé najhoršie. Ale verte si už čomu chcete lebo šak milión buzerantov napíše že sú dobré tak to asi je pravda...

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• krasny dizajn , vyborny zvuk , dobre sedia
    • pre niekoho s vacsou hlavou by boli asi male

• Super zvuk

Velmi dobrý kus aale za cenu 21e z číny.

• kvalita po všetkých stránkach

• Redukcia jacku
    • Naozaj skvelý mikrofón
    • Možnosť použiť ako handsfree
    • Malé a kompaktné
    • Jediný zápor je vzhľad balenia, ale to prekáža naozaj len "úchylom" na krabice :)

ŠTUDENTI POZOR! Momentálne je na alze MASAKER CIEN kde sú tieto slúchadlá s 33%-nou zlavou len za 47€! + študenti ktorí vlastnia kartu ISIC dostanú na presne tieto slúchadla dodatočnú 15% zľavu už aj na ZĽAVNENÝ tovar, čo je skvelých 48% off. Tak neváhajte a kupujte! :)

A teraz k recenzií: Na vonok pôsobí balenie naozaj veľmi "lacno" a nie príliš značkovo. Ale nepatrím medzi skupinu ľudí ktorá si potrpí na krásne balenie ako máva napríklad Razer. Dôležitý je obsah. Slúchadlá sú naozaj veľmi malé, ale zároveň presne také aké na nosenie potrebujete. Mikrofón ktorý tieto slúchadlá ponúkajú je naozaj vynikajúci a nemám mu čo vytknúť. Kábel je dostatočne dlhý a navyše zakončený zlatou koncovkou, či dokonca redukciou z 3,5mm jacka. Nesmie chýbať samozrejme podpis Marshalla v plnej kráse na opačnej strane slúhadiel a taktiež zlaté "fejkové" razenie značky marshall. V tejto cenovej kategórií je to naozaj ideálna voľba, nehovoriac o momentálnej skvelej zlave! Slúchadla poskytujú naozaj svoj komfort a krásnu kvalitu zvuku. Ich váha je naozaj veľmi nízka a preto ani nepostrehnete že na hlave nosíte práve niečo takéto. Žiadne brutálne tlačenie som pri slúchadlách nespozoroval, toho som sa ako jediné obával keďže som nato čítal negatívne recenzie. Skrátka super voľba pre každého milovníka hudby! Odporúčam!

• , zakúpené v Alza.sk

pouzivam ako headset pre telekonferencie.
    relativne skladne.
    spracovanie kvalitne.

• , zakúpené v SHARK.sk

• kvalita zvuku (predovsetkym velmi dobre basy)
    • kvalita konstrukcie (skladanie aj nastavenie vysky musli)
    • ovladaci prvok (mikrofon + 1 tlacidlo)
    • dlhy kabel
    • pozlateny konektor (+zlata strunka chraniaca kablik)
    • dlhy kabel (vyzera ako telefonny kabel z 90. rokov)
    • pritlak musli (pre stuplaka, ktory si mozno nevie zvyknut)
    • biele prevedenie (predpokladam ze sa coskoro zaspini, treba brat ohlad)

Volba padla asi kvoli znacke. Mat Marshall sluchadla je tak trosku imidzova zalezitost. Nevyhoda stvorcovych musli je v tom, ze na moje lopuchy sa asi nie prilis hodia a kedze som zvyknuty na stuplove sluchadla, tak si zvykam len velmi tazko. Mozno sa to moze naozaj tvar a silny pritlak, ale v kazdom pripade sluchadla nevydrzim mat na usiach viac ako hodinu. V kozenkovych musliach sa v lete budu poriadne potit usi. Konstrukcia sluchadiel je inak vyborna, vyska musli sa da nastavit naozaj podla lubovoole, ziadne ozubene kolieska a len niekolko urovni vysky. Kvalita zvuku naozaj super, ziadne prebasovanie typu beats a spol. Za vyhodu aj nevyhodu mozno povazovat kablik, ktory ked natiahnem ma hadam cez 2 metre. Trosku vadi aj pri chodzi, kedy sa podstatne hompala a naraza mi do prs. Je to nielen rusive ale aj nepekne, naozaj tam nemuseli davat taky "telefonny" kabel. Tuto drobnu nevyhodu nahradzuje konektor, ktory je rieseny skutocne paradne. Ziadne ploche kable, konektory v uhle 90 stupnov ani ziadne podobne srandy Marshalli nevymyslaju, ale spolahli sa na silny pozlateny konektor a pred neho namotali strunku, ktora chrani kablik pred omotanim. Pre majitelov plackovych smartphonov to bude nocna mora, ak sa budu snazit nosit toto vo vacku. Jedine ze by si zobrali teplaky, ale aj tam sa mozu pripravit na to, ze daco bude vytrcat.