Logitech Wireless Headset H600

Doba prehrávania
6 hodín
Konektor nabíjania
USB

Bezdrôtový Logitech Wireless Headset H600 vám sprostredkuje ten najkvalitnejší hudobný prednes a bezproblémovú komunikáciu pri zachovaní voľnosti pohybu. Stačí pripojiť miniatúrne "nano" prijímač do USB portu a môžete na neho zabudnúť. Je totiž tak malý, že ho môžete ponechať zapojený aj pri prenášaní notebooku. Meniče slúchadiel sú ladené pomocou laseru pre čo najmenšie skreslenie, aby ste si mohli vychutnať čisté hovory aj stereo zvuk. Váš hlas sníma mikrofón s funkciou Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Najhorsie ako som kedy mal.
    • Ked sa nahodou vybili, tak strasne dlho trvalo, ked sa dali do nabijacky, aby sa vobec zapli a pc si ich sparoval. Katastrofa. Uz nikdy viac.

Najhorsie ako som kedy mal.

• Design
    • Váha
    • Veľmi zlá kvalita, slabý plast čo sa ohýba
    • Batéria vydrží hrozne málo, vkuse na kábli
    • Po 1 roku používania rozkývaný port na usb, nedá sa nabíjať
    • tiché, žiadny bass

Za tu sumu by som očakával lepšiu kvalitu, audio je slabé, porovnával som to som to s koss porta pro ktoré sú milion krát lepšie akurát niesu wireless. Až sa vám po roku nerozpadnu nezlomia, tak sa vám rozhýbe usb port. Samozrejme trčí zospodu konektor takže je to nepríjemné mať nabíjané a zároveň na hlave, tlačí to.

Na bežné skypovanie stačí, keď si nechcete z PC vytrhnúť celu matičnu dosku keď sa postavíte od stoličky je to dobré bez káblu.

• -wireless
    • -chybala mi tam funkcia "mute"
    • -drahe

Skor asi neodporucam. Aspon ku pracovnemu laptopu sa nehodia; mimo neho som sa nevedel dat na mute - pri konferencnych hovoroch to musi byt.
    Ked mi niekto zavolal a headset bol vypnuty, pokial som ho zapol, co trva 5-8 sekund - to aj volajuci vacsinou polozil.
    A akurat mi dosluzil, po 26mesiacoch, neda sa nabit. Ako nie som sokovany..Ale chce to nieco lepsie..Ked to cita nejaky produktovy manazer tak aj rezervny nano prijimac by sa hodil, taka mala vec sa velmi lahko strati.

• - elegantne
    • - dobre sedeli na hlave
    • - zaberajú málo miesta
    • - signál do 1m od usb vrámci normy, ale ako náhle som len trochu pohol hlavou hudba jemne poskakovala. Keď som bol vo vzialenosti necelých 4 metrov som už nepočul nič jak to chrčalo. Takže neviem akých 10m to má dosah...
    • - hlasitosť bola na maxime a aj tak mi to prišlo tiché, chcelo by to viac stupňov na vyššiu hlasitosť (nie nie som hluchý :D len mám rád keď hudba hrá hlasnejšie)

Opäť sa mi potvrdilo, že nie všetko čo je drahšie musí byť aj dobré...

• , zakúpené v DATART.sk

• bezdriove
    • zly signal cez stenu

nic moc

• kvalita zvuku
    • vypnutie a zapnutie mikrofónu
    • lahko skladovaťelné
    • logitech
    • bezdrátové
    • ďaleký dosah

Najlepšie aké zoženiete .
    Lepšie som nenašiel .

• , zakúpené v Gigastore

• - Slúchatká sú bezdrátové takže už žiadne zamotané dráty
    • - Sú ľahké a netlačia na ušiach
    • - Možnosť volného pohybu až do 10 m od pc nb wse
    • - Na dotyk pôsobia trochu krehko tak sa trochu bojíte aby nespadli
    • - Zvuk sa dá je čistý no pri počúvaní rádia mi trošičku vadila znížená kvalita ale to bude asi tým,že to bolo internetové rádio

Asi najlepšia voľba pre bezdrátové slúchatká aj z mic za tú cenu
    Na dotyk pôsobia lacno takže na tom mohli trochu viac zapracovať
    Zvuk sa dá je čistý ale nieje to žiadny hi-end

• Nemajú chybu, dá sa takto nahradiť zničený neopravitelný výstup na sluchátka u počítača, absolútne žiadny šum,
    • zvuk primeraný aj pre hudbu. BT vysielač je úplne drobunký

Za tie peniaze sa oplatia kúpiť, dobre riešia vytrhávanie konektorov z drátových slúchadiel a výstupu v počítači - doteraz som poškodil alebo zničil desiatky slúchadiel, jediný zápor je, že žena frfle keď chodím po byte s nimi na hlave!
    Dajú sa nabiť aj so sieťovéhio adaptéra USB (keď je počítač vypnutý)