JBL Synchros E50 BT

Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v iStores

• úžastný zvuk
    • bluetooth dosah super (mal som Philips bluetooth, ale sa nedá porovnať)
    • to nabíjanie pomocou jack

• - dlhá výdrž batérie
    • - krásne dizajnové spracovanie
    • - ovládanie na boku sluchátka
    • - handsfree
    • - sú väčšie trocha, ale rátal som stým lebo 50mm meniče, ale pekne ploché spracovanie
    • - trochu divné nezvyčajné nabíjanie cez jack
    • - balenie neobsahuje obal čo je dosť škoda

Dlhšie som hladal kvalitné bezdrôtové sluchadlá, no tieto JBL ma nakoniec najviac oslovili kvôli dizajnu, kladnej recenzie a predsa značka a zvuk JBL....tak rozhodol som sa ich kupiť a vyskúšat, mám ich zatial len krátko ale som snimi veľmi spokojný a odporučil by som ich ľudom ktorý dosť cestujú a majú radi kvalitný zvuk :)

Konštrukcia
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Bezdrôtové slúchadla - JBL Synchros E50BT White:

Bluetooth® slúchadlá na uši s JBL charakteristickým zvukom, PureBass výkonom, bezdrôtovým ShareMe™ zdieľaním hudby a vynikajúcim prisôsobením nová generácia, stereo slúchadiel na uši vybavená charakteristickým JBL zvukom, Bluetooth® pripojením s ShareMe™ zdieľaním hudby a to všetko v štýlovom modernom dizajne naplňte vaše uši výrazným JBL zvukom a veľké 50 mm meniče s PureBass výkonom obklopia vaše uši rozsiahlou zvukovo scénou dodanou s čistotou a presnosťou technológia Bluetooth® umožňuje bezdrôtové pripojenie s vašimi smart zariadeniami, pomocou prístupu jediným tlačidlom k JBL Pure™ technológii, ktorá umožňuje čisté spojenie s vašim bezdrôtovým zariadením pre jasný hovor bez potreby použitia rúk integrovaná technológia ShareMe™ vám umožňuje si zobrať vašu hudobnú spoločnosť, vďaka čomu môžete streamovať hudbu bezdrôtovo s inými ShareMe™ vybavenými slúchadlami a vstavaná nabíjateľná lítium-polymérová batéria umožňuje neprerušené prehrávanie zvuku v priebehu 18 hodín a plus dodávaný prídavný kábel umožňuje pasívne počúvanie ergonomicky tvarovaný hlavový pás a 3D mechanizmom poskytuje dlhotravjúce pohodlie jemné, koženkové náušníky zaistia vašim ušiam celodenný komfort, so súčasným zaistením zvýšenej úrovne pasívneho potláčania šumu uhladený dizajn týchto E50BT a štyri jedinečné farebné kombinácie, vytvárajú vizuálny prejav, ktorý je rovnako pozoruhodný ako zvuk týchto slúchadiel

Funkcie:

Vybavené technológiou Bluetooth® pre bezdrôtové telefonovanie a prehrávanie hudby. Vstavaná technológia ShareMe™ vám umožňuje zdieľať váš obsah s inými slúchadlami, súčasne.

Vstavaná USB nabíjateľná lítium-polymérová batéria poskytuje 18 hodín neprerušeného počúvania. A keď sa batéria vybije, dodávaný prídavný kábel vám umožňuje pasívne počúvanie.

Náušníky s mikrofónom s technológiou Pure™ pre potlačenia ozveny, umožňujú hovor bez použitia rúk s čistým pripojením k vášmu bezdrôtovému zariadeniu na zaistenie jasného handsfree telefonického hovoru.

JBL charakteristický zvuk s PureBass výkonom a prvotriednymi 50 mm meničmi dodávajú širokospektrálny zvuk s nespútanou čistotou a výkonnými basmi.

Ergonomicky tvarovaný hlavový pás a koženkové náušníky poskytujú ultra-pohodlné nosenie a účinnú izoláciu šumu.

Sebavedomý, moderný dizajn v štyroch farebných kombináciách.

Bluetooth® technológia pre bezdrôtové telefonovanie a streamovanie prehrávania hudby: vstavaná technológia ShareMe™ umožňuje súčasné, bezdrôtové počúvanie hudby medzi dvomi ShareMe™ vybavenými slúchadlami

E50BT sú štýlové, bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú perfektným doplnením smart zariadenia alebo tabletu ide taktiež o spoločenské spojenie - aktiváciou ShareMe™ prostredníctvom dotyku náušníka a zdieľaním vašej hudby s ďalšími ShareMe™-vybavenými slúchadlami

E50BT sú „koncertom pre dvoch“

Vstavaná USB nabíjateľná lítium-polymérová batéria poskytuje 18 hodín neprerušeného počúvania: počúvajte po celý deň, nabíjajte v noci vstavaná nabíjateľná lítium-polymérová batéria napája E50BT v priebehu veľkolepých, prvotriednych 18 hodín času prehrávania a v prípade, že zistíte že ste bez energie, použite dodávaný 3.5 mm prídavný kábel na pasívne prehrávanie dodávaný je taktiež mikro USB kábel, na nabíjanie batérie

Náušníky s mikrofón s technológiou pre potlačenia ozveny a pre telefonovanie bez použitia rúk s čistým prenosom zvuku:

E50BT vás podržia pripojených, no nie zviazaných plynulé prepnutie z počúvania hudby k telefonickému hovoru dotykom tlačidla hovorte bezdrôtovo cez vstavaný mikrofón a zažite čistý, jasný telefonát, vďaka Pure™ technológii potlačenia ozveny

JBL charakteristický zvuk s PureBass výkonom a prvotriednymi 50 mm meničmi, dodávajú širokospektrálny zvuk s neobmedzenou čistotou a výkonnými basmi:

E50BT dodávajú nekompromisné výšky a rozsiahle basy; fungujúce vo vysokej úrovni, reprodukujú širokú frekvenčnú odozvu od 20 Hz po 20 kHz veľké meniče v kombinácii s PureBass výkonom od JBL zaručujú dynamický, neskreslený zážitok z počúvania – Hear the Truth™

Ergonomicky tvarovaný hlavový pás a koženkové náušníky umožňujú ultra-pohodlné nosenie a účinnú izoláciu šumu: ľahučký, ergonomicky tvarovaný hlavový pás s jemnými, koženkovými náušníkmi zaistia vašim ušiam celodenný komfort pri počúvaní, so súčasným vynechaním šumu z okolitého sveta 3D, hliníkové otočné závesy zladia náušníky s vašimi ušami pre perfektné prispôsobenie

Sebavedomý, moderný dizajn v štyroch farebných kombináciách: pootočte hlavou a moderný dizajn a štyri svieže farby týchto E50BT vytvoria spojenie, ktoré vás ohromí

Technické parametre:

Pokrokové 50 mm meniče

• Dynamická frekvenčná odozva: 20 – 20 kHz
  • BT frekvenčný rozsah: 2.402 – 2.480GHz

Výkon BT vysielača:

• Zakoupíte-li JBL Synchros E50BT, určitě nešlápnete vedle. Jedná se zcela jistě o jedny z nejlepších sluchátek ve své cen...

Zobraziť celú recenziu na www.letemsvetemapplem.eu

• perfektný zvuk
    • dosah bluethooth
    • počúvaie hudby bezdrôtovo alebo aj cez kábel
    • dlhá výdrž batérie
    • možnosť spárovať aj s PC cez bluethooth
    • fakt super basy
    • hlasná reprodukcia hudby ( neskresľuje zvuk ani pri najvyššej hlasitosti )
    • dlhé nabíjanie ( asi 3 hodiny ) iba cez priložený USB kábel
    • po dlhšom počúvaní tlačia na uši
    • plastová konštrukcia ktorá nepríjemne vŕzga
    • počuť aj okolitý ruch
    • hudbu počuť aj do priestoru tak pri vyššej hlasitosti všetci naokolo počujú čo počúvam

aj napriek malým nedostatkom sú tieto slúchadlá vymakané. mám ich už takmer rok a som s nimi nadmieru spokojný. reprodukovaný zvuk je krásny, čistý, basy, stredy, výšky všetko krásne spolu hrá keď ich vypeckujem dokonca rezonujú na ušiach :o) pre mňa veľké plus, že sa dajú spárovať s PC, s mobilom aj s tabletom. párovanie prebehne za pár sekúnd. výdrž batérie je fakt dlhá, aj keď sa už slúchadlá pýtajú na nabíjačku dokážem ešte počúvať hudbu cca 2-2,5 hodiny.
    za mínus týchto slúchadiel považujem ich plastovú konštrukciu ktorá pri manipulácii so slúchadlami veľmi nepríjemne vŕzga. ako ďalšie mínus považujem tlačenie mušlí na uši po dlhšom čase. negatívom je aj nabíjanie cez priložený USB kábel s 2,5mm jackom a aj dĺžka nabíjania ( cca 3 hodiny ). celkovo sú ale tieto slúchadlá veľmi šikovné a splnili moje očakávania.

• , zakúpené v iStores

• úžastný zvuk
    • bluetooth dosah super (mal som Philips bluetooth, ale sa nedá porovnať)
    • to nabíjanie pomocou jack
  • BL E50BT Sluchátka neodmyslitelně patří do života každého, kdo miluje hudbu. Na trhu aktuálně nalezneme tisíce sluchátek...

Zobraziť celú recenziu na www.vzdy.sk

• Zvukovo sú na tom veľmi dobre
    • Výdrž prekvapila, je naozaj dlhá
    • Nabíjanie rýchle
    • Pri počúvaní cez BT hrajú lepšie (hlasnejšie) ako cez kábel, majú vstavaný zosilňovač.
    • Sedia veľmi dobre, pri dlhšom počúvaní sa trosku potia uši ale to je daň za uzavreté slúchadlá
    • Pritlak je ok, aj keď je pri týchto slúchadlách tak často kritizovaný,asi všetci čo píšu recenzie opisujú od seba, keby bol menší tak sú nepoužiteľné pri počúvaní pri rôznych aktivitách.
    • Pri určitých WiFi rutroch sa prejavuje rušenie signálu WiFi Bluetoothotom pri načítani skladby na YouTube

Odporúčam každému kto uvažuje o kúpe BT slúchadiel, určite nebude sklamaný. Zvukovo sú na tom veľmi dobre pri počúvaní rôznych žánrov,dobrý vstup dobrý výstup. Počúvam hlavne hudbu vo formáte FLAC ale aj pri bežnom mp3 formáte je to OK.

• , zakúpené v L-E.SK

• - ovládanie na boku sluchátka
    • - handsfree
    • - trochu divné nezvyčajné nabíjanie cez jack
    • - balenie neobsahuje obal čo je dosť škoda

• Nová séria bezdrôtových slúchadiel Synchros E od JBL má ponúknuť vysokú kvalitu hudby aj spracovania za primeranú cenu. ...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Kvalita reprodukcie
    • Dosah signálu
    • Výdrž batérie
    • Spracovanie
    • Hands-free
    • Vyšší prítlak na uši po dlhšej dobe počúvania
    • Špeciálny audio-USB kábel na dobíjanie

JBL Synchros E50BT poskytnú výborný pomer medzi kvalitou zvuku, funkciami a cenou. Pripojenie pomocou Bluetooth je veľmi jednoduché a s veľkým dosahom, batéria má výbornú výdrž a kvalita reprodukcie patrí medzi tie najlepšie. Ovládanie skladieb nie je najideálnejšie a tiež tlačenie slúchadiel po dlhšej dobe počúvania. Napriek týmto menším výhradám si však rozhodne nájdu slúchadlá svojich fanúšikov, pretože ponúkajú dostatočnú kvalitu.