Creative WP-350

• , zakúpené v SHARK.sk

zatil som spokojny

• , zakúpené v HEJ.sk

• cena, znacka
    • - ak potrebujete vyslovene bluetooth sluchadla (moj pripad), je to vcelku dobra volba
    • - porovnat ich mozem akurat tak s koss porta pro a kvalitou ani pohodlnostou ich zdaleka nedosahuju
    • - vzhladom na tvar su skor na domace pouzitie, ak by som nepotreboval bluetooth, urcite by som vybral nieco ine

Konštrukcia
Účel
k mobilným telefónom
Doba prehrávania
8 hodín

Slúchadlá s mikrofónom Creative WP-350:Bezdrôtové slúchadlá Creative WP-350 Bluetooth sú nástupcom populárneho modelu WP-300, ale obsahujú mnohé vylepšenia. Sú vybavené vstavaným neviditeľným mikrofónom, ktorý umožňuje prijímať telefónne hovory pri počúvaní hudby. Keď zazvoní mobilný telefón, môžete jednoducho odpovedať pomocou univerzálneho dotykového tlačidla na prijímanie hovorov.Podporovaný kodek apt-X garantuje lepší prenos zvuku technológiou Bluetooth. Vďaka tomu si užijete výnimočný stereofónny zvuk a jednoduché pripojenie k stereofónnym zariadeniam kompatibilným s touto technológiou. Pocítite realistický zvuk hudby a filmov s vynikajúcou synchronizáciou zvuku a videa zo zariadenia s podporou technológie apt-X, ako je tablet Creative ZiiO, nový Apple Mac mini a iMac. Podporovaný je tiež dodatočný PC adaptér Creative BT-D1, ktorý využijete s počítačmi, ktoré nemajú integrovaný Bluetooth radič. K zariadeniam iPad, iPhone a iPod zase stačí prikúpiť Bluetooth vysielač Creative BT-D5 a zo zariadenia sa stane diaľkové ovládanie.Zvukovo vyladené neodymové meniče zaisťujú mimoriadne kvalitný zvuk. Hudba aj hovory budú znieť neskreslene a čisto. Iste oceníte aj komfortne polstrované

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v SHARK.sk

zatil som spokojny

• Kvalita zvuku
    • Hydrz baterie a rychlost nabijania
    • Trosku citlivejsie na zaobchadzanie, odporucam nenosit v taske mimo tvrdeho obalu

Nejlepsi zvuku v categorii do 150 EUR. Bluetooth. Ja ziadne ine sluchdla ani nechcem mam 2 do zasoby. Kto raz vyskusa pochopi. Nie su alevhodne na cvicenie

• Žiadne drôty
    • Prepínanie pesničiek dopredu a dozadu play a pause cez slúchadlá čo je značné plus.
    • Zabudovaný mikrofón takže netreba vyťahovať mobil keď zvoní.
    • Sú veľmi ľahučké, takže niekedy vôbec necítim že ich mám na krku.
    • Sú veľmi spoľahlívé.
    • Kožené naušníky-potia sa uši pri dlhšom počúvaní
    • Hlasové vytáčanie. ale to je skôr mínus lebo nikdy neviem koho ,,vytočím´´.

Píšu že počúvanie hudby až 8 hodín, ja som to ešte netestoval takto ale verím že to bude aj viac.
    Neviem či to mám hodnotiť ako plus alebo ako mínus že sú na batérie,ale napísal by som to takto:
    Batériu majú vlastnú takže mobil sa vybíja len tým že má zapnutý bluetooth.
    Nevýhodou je to že ich treba dobíjať, ale to som si vyriešil tak že som si kúpil extrernú nabíjačku. A nabité sú aj pod hodinu.

• Dobrá kvalita zvuku a mikrofónu
    • Nie je podpora pre Win 7

Veľmi dobrý headset, ktorý nemôžem použiť na pc win7, lebo nie je podpora.

• ok
    • no

ok

• Očakávania boli obrovské. Nosiť len tak bez drôtov hudbu a ovládať telefón v jednom zariadení, je proste paráda. Pohybov...

Zobraziť celú recenziu na www.gamesite.sk

• , zakúpené v HEJ.sk

• cena, znacka

• - dobrý dosah
    • - dobitie za 1 hodinu
    • - púzdro v balení
    • - plechový (možno sa len nemajú radi s mojim mobilom, cez počítač už ten plechový zvuk nie je) , nevýrazný/monotónny zvuk
    • - kožené náušníky takže sa mi potia uši
    • - nemožnosť pripojiť jack kábel keď sa minú batérie..

slúchadlá som vyhral takže hodnotím možno viac kritickejšie ako keby som si ich kúpil. Dosť však záleží asi na použitom mobile a tom aké kódeky pre Bluetooth audio podporuje.. No na to sa vyhovárať Creative nemôže keďže konkurenčné slúchadlá s tým istým telefónom hrali podstatne lepšie :)
    Konštrukcia niekomu vyhovuje, niekomu nie - mne moc nie keďže skladanie je v podstate len otočenie náušníkov o 90 stupňov takže sú "zložené" slúchadlá tenšie :D

Inak sú celkom veľké (široké) náušníky a človek s nimi vyzerá ako marťan (kebyže boli cez celé ucho tak to neudiera toľko do očí :P )

• Tento produkt som vyhral a môžem doporučovať, rozhranie bluetooth takže dosah je v celém byte bez použitia kábla
    • dizajn
    • zvuk