Creative SoundBlaster JAM

Typ slúchadiel
plné

• Sound Blaster
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

Jedny slúchadlá už doma máme, pretože som s nimi veľmi spokojná, druhé som objednala zase tejto značky, takže tento výrobok môžem iba odporúčať.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• spokojnosť

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

Štýlová bezdrôtová slúchadlá sú určené pre telefónne, hovory a počúvanie hudby. Slúchadlá majú skvelé polstrovanie a nastaviteľný hlasový most ktorý vám zaistí vysoké zvukové výkony aj v rušnom prostredí mesta.

Slúchadlá CREATIVE ponúka čistý zvuk, bohaté basy a sú kompatibilné s telefónov a tabletov a MP3 prehrávačov. Slúchadlá majú tiež vstavaný mikrofón pre hands-free volanie. Možno pripojiť aj pomocou odnímateľného 3,5 mm audio kábla.

• Sound Blaster
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• spokojnosť

• Za tú cenu veľmi dobrá kúpa

Super zvuk a kvalitné basy, odporúčam.

• Kvaltia zvuku.
    • Nič.

Keď som si slúchadlá pripojil k mobilu a pustil som si mp3 z VLC playeru, tak som si povedal : "Cena sa rovná kvalite." Slúchadlá hrali síce čisto, ale mali trochu plochý zvuk. Zistil som, že vo VLC playeri je najnižšia možnosť upravenia equalizéru na 31Hz a maximálna na 16KHz,čiže nie úplný rozsah slúchadiel.
    Treba si teda nainštalovať napr. Neutron player, pri nastavení equalizéru otočiť mobil naležato, aby sa zobrazili všetky možnosti nastavení a zapnúť COMPRESSOR. Vtedy oceníte kvalitu slúchadiel. Som si istý, že tí čo pripájajú slúchadlá k veži takýto problém ani nepostrehnú. Ja by som ešte teda prijal o dva stupne vyššiu hlasitosť, ale to by asi 32mm meniče nezvládli. Inak pre nenahluchlých používateľov je hlasitosť viac než dostatočná.

• , zakúpené v INGRAM

• Dobrý zvuk, k počítaču OK.
  • , zakúpené v Gigastore

Fungujú tak ako som čakal, sú veľmi ľahké, dobrý dosah.

• Silný dobrý zvuk
    • Dobré basy
    • Bezproblémové spárovanie cez Bluetooth
    • Rýchle nabitie batérie (u mňa cca 2 hodiny)
    • Pekný dizajn (čierne)
    • Možnosť nastaviť na malú,stredne veľkú i veľkú hlavu :)
    • Praktické ovládanie tlačidiel/ na pravom sluchadle
    • Nízka hmotnosť

Tieto sluchadla ma oslovili okamžite,ako som ich uvidel v internetovom obchode,sú pekné (pre mňa).Možnosť nabíjania sluchadiel cez priložený USB kábel a to priamo zapojením do vášho PC alebo si dokúpiš za pár korún obyčajný USB dobíjací adaptér.

• cena + vykon
    • nic
  • , zakúpené v compy.sk

• Nízka hmotnosť
    • Kvalitná reprodukcia
    • Dobrý dosah
    • Neviem o možnosti zakúpenia náhradných molitanov. Tie sa predpokladám časom roztrhajú

Za tú cenu paráda.
    Slúchadlá používam ako bezdrôtovú alternatívu pre Koss Porta Pro, ktoré sú podľa môjho názoru v danej cenovej kategórii super. Pre predstavu o kvalite zvuku - je mierne horšia ako u Koss Porta Pro, ale nejedná sa o veľmi veľký rozdiel. Za cca 30 EUR, bluetooth slúchadlá v tejto kvalite reprodukcie, sa naozaj oplatia.
    Kvalitu mikrofónu neviem posúdiť - ale pri telefonovaní sa druhá strana nesťažovala :)