Creative Sound Blaster EVO Wireless

Konektor
3,5 mm Jack

• po vyladení vynikajúci zvuk
    • pekný design
    • dobrá výdrž batérie (celý deň)
    • konektivita
    • príliš veľké (nemám malú hlavu)
    • v základných nastaveniach strašne stredový zvuk

Kúpené vo výpredaji, 4000 Kč by som však za ne normálne nedal. Zvuk majú po vyladení krásny, zvládajú ohromujúce basy. Ľudia s menšou hlavou si slúchadlá budú musieť podkladať špongiou. :)

• Všetko funguje bez problémov.
    • Trocha komplikovanejšie prvotné nastavenie a spojazdnenie.

Som so slúchadlami veľmi spokojný.

Dostal som, co som ocakaval

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
102 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

Slúchadlá Creative Sound Blaster EVO Wireless využívajú na škárovanie dokonale intuitívne technológie NFC - jediným dotykom tak jednoducho docielite spárovanie s pomocou technológie Bluetooth. Duálny mikrofón VoiceFocus s funkciou tvarovanie zväzku a filtrovanie okolitého hluku je naviac zárukou jasne zrozumiteľné komunikácie v akomkoľvek prostredí. Doma môžete slúchadlá pripojiť k počítaču a po spustení bezplatného softvéru Sound Blaster EVO Control Panel využiť kompletnú sadu pokročilých technológií pre zdokonalenie zvuku. Slúchadlá navyše podporujú pripojenia až k dvom zariadeniam súčasne, čo je skvelé, napríklad keď sledujete film na tabletu, ale zrazu chcete prijať hovor z iného spárovaného zariadenia. S podpornými technológiami slúchadiel aptX a AAC máte istotu, že zvukový obsah prenášaný prostredníctvom technológie Bluetooth je čistý a bez oneskorenia. Môžete si vychutnať virtuálny priestorový zvuk 7.1 ako v kine. Stačí slúchadlá pripojiť k počítaču! Integrovaná dobíjacia batéria dokáže zabezpečiť až osem hodín nepretržitého bezdrôtového prehrávania. Pri vybití stačí pripojiť kábel USB a ďalej počúvať hudbu v špičkovej kvalite. Vďaka skladacej konštrukcii môžete slúchadlá zmenšiť na 70% pôvodnej veľkosti a uložiť do praktického prepravného púzdra. Parametre a špecifikácie: Zvukové charakteristiky: Meniče: 40mm, neodymové magnety Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz Integrovaný mikrofón: Duálny smerový mikrofón Bezdrôtový prenos: Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate) Profily: A2DP / AVRCP / HSP / HFP Frekvencia: 2,4 GHz Kodeky: AAC, apt-X, SBC Prevádzkový dosah: až 10 m Výdrž batérie: až 8 hodín Pripojenie: USB 2.0 Bezdrôtové pripojenie Bluetooth (s technológiou NFC) Analógové Podporované OS: Windows 8, 7, Vista Mac OS X v10.5 a novší Štandardné príslušenstvo: Kábel Micro USB USB - dĺžka: 1,8 m Štvorpólový analógový kábel - dĺžka: 1,2 m Cestovné puzdro Úvodná leták

• po vyladení vynikajúci zvuk
    • pekný design
    • dobrá výdrž batérie (celý deň)
    • konektivita
    • príliš veľké (nemám malú hlavu)
    • v základných nastaveniach strašne stredový zvuk

• juuuuj spokojnost !!!
    • nabijanie kazdy den

juuuuj spokojnost !!!
    dobry zvuk
    skvely dizajn
    dobre sedia
    nebolia ma z nich usnice , co sa mi casto stavalo aj pri drahsich sluchadlach
    - trosku dlhsie by mohli vydrzat na jedno nabitie
    normalne som zacal mat rad bluetooth pripojenie :)
    vyborna kupa !!!

• Všetko funguje bez problémov.
    • Trocha komplikovanejšie prvotné nastavenie a spojazdnenie.

Som so slúchadlami veľmi spokojný.

Dostal som, co som ocakaval

• bez problémov sa spáruje s PC, ľahké ovládanie,
    • vyvážený zvuk, nekreslí
    • v tichosti počuť šum
    • pri dlhšom používaní tlačia uši

za tú cenu kvalitnejšie určite nekúpite

Za cenu 50 eur nemaju chybu.

• Super zvuk .Dobre hlbky a stredy... Vysky trosku zaostavaju
    • V sluchadlach pocut sum... Je jedno akym sposobom su pripojene k zdroju . skusal som zosilovac ,mobil a macbook. Sumia na vsetkom.Pri hudbe to nie je az tak pocut ale je to velmi otravne hlavne ked pocuvate napriklad soundtrack od Zimmera... Nemaju dostatocny pritlak na usi ale to je uz subjektivny nazor .
  • Do redakcie sa nám dostala dvojica slúchadiel – Creative Sound Blaster EVO Wireless a EVO Zx. Oba modely využívajú na sv...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Možnosti pripojenia
    • Skladacia konštrukcia
    • Kvalita zvuku
    • Rýchle párovanie zariadení
    • Vysoká cena
    • Prevažne plastová konštrukcia

Slúchadlá ma zaujali. Chcete vedieť viac info? Prečítajte si moju recenziu, tu: http://digitalportal.sk/recenzia-creative-sound-blaster-evo-wireless-evo-zx/