C-Tech Nemesis GHS-13

Za takuto cenu nic lepsie nenajdete

• , zakúpené v compy.sk

• Silné BASSY a perfektne sadnú na uši
    • Pre mňa je to dlhý kábel

Je to naj produkt!! Odporúčam!

• za malo penazi vela muziky

118 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

SLÚCHADLÁ MIKROFÓNOM

C-TECH NEMESIS sú dizajnovo veľmi podarené moderné slúchadlá s mikrofónom, ktoré ocenia predovšetkým hráči počítačových hier, ale aj milovníci multimédií. Ponúkajú obrovský používateľský komfort a vynikajúcu reprodukciu zvuku za každých okolností.

Pohodlné nosenie

Uzavretá konštrukcia slúchadiel dokonale izoluje od okolitého rušenia. Veľmi pohodlný polstrovaný tylový most disponuje možnosťou nastavenia jeho šírky a spoločne s mäkkými náušníkmi zaručujú pohodlie aj pri veľmi dlhom používaní.

Slúchadlá s dlhým káblom

Kábel je zakončený 3,5 mm Jackom, ktorý je vedený iba z jednej mušle, čo tiež napomáha k pohodlnejšiemu používaniu a samozrejme minimalizuje zamotávanie. Kábel disponuje dĺžkou 2 metre, preto bez problémov dosiahne aj k počítačovej zostave, ktorá je od hráča ďalej.

Šikovné ovládanie

Špecialitou týchto slúchadiel je tiež veľmi múdro vyriešené ovládanie hlasitosti, ktoré sa nenachádza klasicky na kábli, ale vzadu priamo na mušli slúchadiel. Odpadá tak starosť o to nahmatať na dlhom kábli ovládanie hlasitosti. Vždy nájdete ovládanie hlasitosti okamžite.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Veľkost meniča  40 mm

Pripojenie

Pripojenie  3,5 mm Jack

Dĺžka prívodného kábla  2 m

Vedenie kábla  Jednostranné (do jednej mušle)

Určenie

• Za tu cenu vyborny zvuk
    • Škoda že sa nedá vymienat kábel

Za takuto cenu nic lepsie nenajdete

• nepília uši
    • pekná krabička (obal predáva)
    • na hry celkom dobrý mikrofón
    • veľmi tlačia uši
    • podpriemerná kvalita zvuku
    • lacný dizajn

Slúchadlá tlačia na toľko, že po hodine hrania sú na uši priam neznesiteľné a ďalšiu hodinu ich na sebe ešte budete cítiť. Nedoporučujem tento produkt. Oplatí sa investovať o pár eur viac do kvalitnejších. Veľké sklamanie.

• Kvalitné
    • Dobre sedia na ušiach
    • Hlavne pre hráčov CS:GO!
    • Veľmi dlhý kábel a tomu dávam veľké mínus. Keďže mám notebook veľmi sa mi zasekáva do stoličky a motá

Ale pre tých čo majú stolový počítač produkt odporúčam!

• po roku pouzivania su popici

kupujte

• Basy
    • Zvuk
    • Kábel
    • blbé ovládanie hlasitosti na slúchadle

Som milo prekvapená čo sa týka zvuku za máli peňazí super zvuk

• , zakúpené v compy.sk

• Silné BASSY a perfektne sadnú na uši
    • Pre mňa je to dlhý kábel

Je to naj produkt!! Odporúčam!

• za malo penazi vela muziky
    • nic

syn je spokojny a teda aj ja

• , zakúpené v HEJ.sk

Kúpené pre 11 ročného syna myslím že mu úplne postačia pri hraní hier...

• ok
    • všetko super

výborne aj cena

• , zakúpené v Alza.sk

• výborný mikrofón
    • dobrý tvar
    • ľahko sedia a netlačia
    • dĺžka kábla
    • cena/výkon - perfektné
    • pletený kábel
    • nastaviteľný mikrofón
    • trochu čudný zvuk ( ako by bol mierne tlmený), ale nie je to nič strašné
    • mám trochu väčšiu hlavu, takže pri nasadzovaní niekedy počujem praskanie a bojím sa, že sa zlomia

Slúchadlá som si kúpil len kvôli CS:GO a účel splňajú zvuk je čistý, hoc trochu tlmený a mikrofón lepší, než na niektorých drahých modeloch. Na ušiach pohodlne sedia a netlačia ani po dlhšom nosení. Kábel je dosť dlhý, aby dosiahol aj na zadný audio port a je pletený takže sa nezlomí. Celkovo vyzerajú veľmi dobre, z uší nepadajú a nastavovanie veľkosti je vyriešené dobre, ale niekedy pri nasadzovaní počujem praskanie ( asi to bude tým, že mám trochu veľkú hlavu :/ ). Mikrofón je mierne nastaviteľný, neviem ako veľmi sa dá ohýbať a ani to nechcem skúšať, pretože to vyzerá slabo. Slúchadlá som vyberal narýchlo ale spomedzi iných v tejto cenovej kategórií ( cena okolo 10 eur, čo je na tieto slúchadlá veľmi, veľmi dobrá cena)
    sa mi podľa vzhľadu a recenzií zdali byť najlepšie a zatiaľ nesklamali. Rozhodne odporúčam!