Beats by Dr. Dre Tour

Slúchadlá s mikrofónom
Slúchadlá pre iPhone
Účel
k mobilným telefónom

Beats by Dr.Dre Tour titanium Vďaka tomu si užijete nielen špičkovú kvalitu zvuku, ale nebudete musieť každý deň pracne rozmotávať slúchadlá pred použitím. Slúchadlá Beats by Dr. Dre Tour obsahujú novo vyvinuté meniče, ktoré reprodukujú zvuk dokonale v celom frekvenčnom pásme. S nimi si užijete každý detail skladby s maximálnou vernosťou, čistotou a silným basovým základom. Slúchadlá  Beats by Dr. Dre Tour sa dodávajú s veľkým množstvom výmenných štupľov rôznych veľkostí a tvarov, ktoré zaručujú optimálne pohodlie pri počúvaní, pevné uchytenie a dokonalú zvukovú izoláciu od okolitého ruchu. S Beats by Dr Dre Tour počujete precízne každú notu, a nezáleží na pri tom, ako silný hluk sa na vás valí z okolitého prostredia. Beats by Dr.Dre Tour titanium od výrobca Beats by Dr.Drev kategórii Príslušenstvo | Príslušenstvo pre iPhone | Slúchadlá iPhone za skvelé ceny na Mzone.cz

• su to fake

• Sluchatka vlastním original a nemaju ziadnu chybu...recenzie co su tu ze sa trhaju a ze zle hraju bass a vysokotonove sekcie to je uplna blbost...neviem ludia ci vlastnite "fake" tychto sluchadiel alebo si ich pustate cez prehravac ktory nemá ziadnu kvalitu ale mne tieto sluchadla sluzia krasne par rokov a nikdy som nemal ziaden problem

ludia ked si kupite z bazosu lacnu napodobeninu tak ich nehejtujte originalne lebo pochybujem ze niekto z vas ma originalne sluchátka ked na nich takto nadavate lebo sluchadla su TOP

• , zakúpené v MP3.sk

-do zbierky

• Spracovanie
    • Dizajn
    • Všetko som poveda nišie

Raz som ich skúšal u kamaráta lebo my ich chcel predať za dobrú cenu 70€ neboli to faky.Nejdem teraz písať prehnanú recenziu o tom že sa mojmu psovi páčia ako vodítko :D tých bolo dosť račej objektývne poviem prečo sú tieto sluchatka napiču.Sluchatka som testoval na svojom rootnotom mobile s DPS managerom je to vlastne hardwearoovým eqalizérom pustil som si tam klasicku pesničku animals a sluchatka ma viac ako sklamaly stredy boli otrasné zastrené skoro ich nebolo počuť takisto ako výšky tie som ešte skúšal doladiť cez eqalizér ale vzniklo s toho iba pisklavý zvuk a bolo to ešte horšie ked sa dostanem k basom tak to je totálny otras basy sice boli silne a to mám rád na sluchátkach ale totálne nekvalitné bublavé basy
    Proste tieto sluchatka su nepoužitelne tak som si račej nehal svoje sonny stuplne za 10€ ktore mali 10x lepsie basy a vysky
    jedine co bolo dobre bol dizajn a spracovanie my prišlo tiež celkom kvalitné no čo som čítal tie recenzie ludom sa dosť často potrhali káble.
    Celkovo neodporúčam tieto sluchatka su uplne na nič možno tak pre 12 Swa-gerov.

• Na piču.

Toto nie sú slúchadlá ale vodítko, takže ak chcete iVodítko, tak kupujte tieto slúchadlá od Apfeľ.

• super sluchatka

tento produkt som si vybral kvoli znacke beats tieto sluchatka maju kvalitny zvuk

Také keci som tu ešťe nepočul :D

• Pre psa ako voditko velmy pohodlne
    • na piču
    • kupil som ich ako sluchatka ale zistil som ze to je voditko pre psa

Ak mate radi svojho psa a dobre voditka tak kupujte

• Nízka cena
    • kábel sa nezamotá aj ked ho pokrčím a hodím psovy do ksichtu
    • špatné
    • radšej si pôjdem do COOP Jednoty radšej kúpiť-overená kvalita

Znak "b" pri obrátení značí "p" to znamená že je to p*čov*na

• Možno len vzhľad
    • Všetko

Tieto sluchátka sú hrozné. Basy sú totálne prehnané a výšky úplne hrozné. Nedokážu nič kvalitne prehrať dokonca ani to, kto navrhol tieto šmejdy čiže Dr.Dre. Hrajú hrozne niesú vhodné na žiadný žáner muziky či už pop, rap, rock nič! Tieto slúchatka sa predávaju len kvôli značke ale v skutočnosti je to odpad. A ta cena? to kto videl ? za tých 100 eur si kúpim slúchatka na kvalitnej úrovni. Napríklad Koss-ky stoja len niečo cez 20€ a sú neporovnateľné s týmto. Stačí sa poobzerať všade je veľa kvalitných ale tieto jednoducho všetky Dr.Dre sú prehnane drahé a nestoja za to. Dosť nepohodlne sa nosia. Cena nezodpovedá kvalite - vyhodené peniaze.